Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma vége a magyar oktatásnak?...

Ma vége a magyar oktatásnak? Mi kell még, hogy az embereknek elegük legyen az orbánkormányból?

Figyelt kérdés
Fideszesek ha választ írtok, ne hivatkozzatok a múltra, Gyúrcsányra !

2023. jún. 16. 11:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
60%
10, ha ennyire gázos a helyzet, akkor nem csodálom, hogy már középiskolába külföldre viszik a gyerekeket, vagy aki külföldön szül, az nem is járatja magyar iskolába. Nem értem, hogy működhetett idáig az oktatás otthon. Igazad van, el onnan, aki csak tud.
2023. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
87%
#9 Te voltàl màr mentő, àpolò, orvos, dolgozò a Borsodchemnèl. Mindig annak a csoportnak a tagja vagy itten, amelyiknek nem tetszik a kormàny egyik intèzkedèse.
2023. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
61%

#6


Ebben a cikkben kb. semmi nincs, az összes kritikus rész kihagyták, gondolom szándékosan.


Itt van egy összefoglaló a régi és az új helyzetről: [link]


Ha van frissebb, valaki belinkelhetné, én nem találtam.

2023. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
45%

Még nincs gyerekem, de ha lesz és iskoláskorú lesz olyan 8-10 év múlva, nagy valószínűleg magániskolába vagy magántanárokhoz fog járni. Nincs ebben már ma sem meglepő. Igényes szülők, akiknek fontos, hogy a gyereke normális, színvonalas oktatásban részesüljön és megteheti anyagilag, az ma is így tesz.

Ezt úgy írom, hogy tanítottam pár évig én is.

2023. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
59%
#14 Ez tök jó, csak akkor gyakorlazltilag feudalizmusban élünk.
2023. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
15%

15.

Nem feudalizmus, hanem piacgazdaság.

Ennyi erővel, ha valaki nem Suzukit vesz,hanem Jaguart, akkor feudalizmus van.


Vannak különbségek, tessék elfogadni.

2023. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
44%
16 ezt az árstoppok, a kötelező akciók, az áruhiány és az egyéb kommunista gazdasági intézkedések árnyékában igy kijelenteni, azért igen merész.
2023. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
57%

#16 De feudalizmus. Mert arròl egy gyerek sem tehet milyen csalàdba születik, ìgy ha ùgy működik majd ahogyan te gondolod, akkor a szegèny csalàdok gyerekei önhibàjukon kívül nem lesznek kèpesek kiemelkedni a rossz oktatàs rèvèn, mìg a gazdagokè igen.


Tudod ez minden ember szàmàra visszàs aki agyilag nem ragadt meg a közèpkorban ès van benne valamennyi együttèrzès.

2023. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
24%

18#

A gyerek tehet érte felnőtt korában.

Ahogy írod, nem a középkorban élünk, rengeteg a lehetőség.


Én vendéglátóipari szakmunkásban tanultam, majd estin leérettségiztem és levelezőn lediplomáztam.


Persze, ha jól sejtem, már megint a kis kokeró gyerekeket mosdatod.

2023. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
73%

"kiemelkedni a rossz oktatàs rèvèn"


😂😂😂



Téged se az eszedért szeretnek.😂😂😂

2023. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!