Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánkosok miért nézik...

A Mi Hazánkosok miért nézik le ugyanúgy a tanárokat, mint a fideszesek?

Figyelt kérdés
Lehet azért mert többségük fiatal, és nem jutott előrébb?

2023. jún. 12. 12:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
94%

#20


"Akkor ezek szerikt a Mi Hazànk hibat vètett a sajàt vèlemènye szerint, amikor beleàllt az akkugyàrak ügyebe, hiszen ezzel politikai szìnezetet adtak neki. Az mièrt nem volt baj, amikor ők csinàltak azt, amit minden pàrt, magyaràn politizàltak?"



Nem vétett hibát, mert nem igy csinálja.

Nem mindegy higy állsz be,és mit képviselsz.

Mert az akkugyárak ügy epl nem eltt mással ösezkeverev ,nem úgy mint a karemlitánál!

ezért nem ad neki ilyen politika töltést, nem az a vége hogy Orbán takarodj,és most igy fogunk kormányt váltani, és nem fiatal középiskolásokat zavarnak a rendörsorfalnak, hogy aztán a cnn ,meg a 444-magyar balos sajtó csámcsoghasson az igy kierőszakolt "k@rv@ erős képeken"

2023. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
7%

#17

"Az volna a több segítség hogy fiatalokat használva pajzsként"

Ez egyébként olyan szintű történelem hamisítással ér fel, mint azt mondanád, hogy '56-ban az itt maradt náci oktatók zavarták utcára az egyetemistákat.

Elég gerinctelen.


"És mi volt a terv ha bejutnak? :D"

Ez kérdés miért nem hangzott el Toroczkai irányába 2006-ban? Azért miért tapsoltak az emberek? Vagy a cél a közTV kirablása volt? Mert az jól ment.


"Milyen vita az ahol kérdezel valamit ,kapsz rá érétkelhető választ ,amiben láthatóan benne van hogy nem közömbösek a témában ,de Te rögtön leszarozod?"

Olyan, ahol nem kaptam értékelhető választ. Pontosabban, ha ez értékelhető, akkor tekintsük értékelhető Gyurcsány 2006-os beszédet, ahol szintén arról beszélt, hogy kell jó oktatás és egészségügy, illetve tekintsük értékelhetőnek a fidesz eredményét, akik nagyon szépeket mondanak az oktatásról, de mást nem sikerült összehozni.


Ha itt azt mondod, hogy Gyurcsány, Orbán és Toroczkai egyszinten vannak, ugyanolyan jók, akkor elfogadom, hogy a válaszod értékelhető és beszélni elég.

Ellenkező esetben a kettős mércére továbbra is rá fogok mutatni.


De ha már itt tartunk, miért értékelhető csak beszélni a problémáról, ha 2006-ban ez nem volt elég, csak az, hogy 50 rendőrt kórházig vertek?


"Csak az Ő esetükbe kevés hogy verbálisan szolidárisak, hívják fel a témára a figyelmet ,vagy a komplett ellenzék is gáz akkor?"

Én itt kettős mércéről bsezélek. PL. Gyurcsánnyal szemben, aki ugyanúgy tud szép dolgokat mondani, ahogy Toroczkai.


"Ha meg Ők tüzelnék a fiatalokat, akkor rohadt erőszakos bagázsnak hívnátok őket."

Ez érvelési hiba. Állítasz valamit, amit te találtál ki anélkül, hogy bármi bizonyítékod lenne.


"Elmondták sokszor hogy károsnak tartják azt hogy a baloldal rátelepdett,és kisajátította a témát."

Amivel csak fogyatékosok értenek egyet.

Egyrészt, ha a mihazánk nincs kint a diákok mellett, akkor gyakorlatilag aktívan tesznek, hogy bekövetkezzen az általuk kitalált téma kisajátítás, ha ez nem tetszene nekik ténylegesen, akkor az utcára mennének ők is.

Másrészt, a politikus feladata alapvetően témák mellett elköteleződni, amikor ezt teszik, akkor nem kisajátítanak egy témát, hanem egy hangyányit politikusként működnek és népképviselettel próbálkoznak.


"Dehát ezek a pártok mindig ezt csinálják."

Tehát a mihazánk problémája az, hogy a politikus próbálnak embereket képviselni? Gratulálok, ennél jobban nem is lehetnek diktatúra mellettiek.


"Valahogy tök véletlenül mindig ellátják a munícióval a Fideszt, ezek a gondolom nem kormány pénzen hizlalt seggü ,balos ellenzéki politikusok."

Pl. amikor MZP mond valami tök mást és kontextusból kiragadják és hazudnak róla? Jah, tényleg a politikus hibája.

Mellesleg te a szövetségesedet próbálnád lejáratni vagy azt, aki ellened van? Én azt aki ellenem van, ezért nem mennek ilyen kampányok a mihazánk ellen, mivel haverok.


"napirenden tartása nem teljesítmény, akkor a többi ellenzéki párt sem tesz semmit más témában"

Mi volt a momentum 2019-es EP programja, hogy azért dolgoznak majd, hogy az EU-s forrás mehessen pl. oktatásra vagy egészségügyre. Mindenki lehülyézte őket, hogy ház, ez lehetetlen, megint csak hazudnak.

Jelenleg ott tartunk, hogy az EU teljes mértékben rendben van, hogy a pénzt erre költsék, csak a kormánnyal vannak gondjaik.


Vannak, akik dolgoznak, nem úgy, mint a mihazánk.


#18

"az agyonvert rendörök"

Valahogy 2006-ban csak szépeket mondani kevés volt és kórházig kellett verniük 50 rendőrt, pedig az öszödi beszéd pont arról szólt, hogy Gyurcsány szépeket mondott az oktatásról és egészségügyről.


Szóval igen, ha egyik esetben kevés, akkor legyen a másikban is az.

Vagy elég csak beszélni, akkor vonuljon önként börtönbe, mert túl sokat tett 2006-ban.

Nem érdekel melyik, de ez egyáltalán nem konzisztens, legalábbis akkor ha azt mondjuk, hoyg a fidesztől függetlenek, ha beismerjük, hogy a fidesz fiók pártja, akkor már jól látszik, hogy mikor mi alapján cselekednek.


"Ezekre vàlaszolhatnàl, mert èrtelmetlen, amit beszèlsz."

2006-ban a rendőrök a kormány rühes csicskái voltak, a napokban már ezeket a rendőrök nevezte hősöknek a déli határnál.

Vagy fideszes, vagy megőrült, mert ez teljesen inkonzisztens viselkedés.

Akár egyik, akár másik, politikai pozícióra alkalmatlan.

2023. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

#21 Magyaràn a Mi Hazànk velemènye, hogy csak ők politizàlhatnak, màs nem, ès ez azèrt jò mert ők legalàbb nem akarjàk eltakarìtani Orbànt. (Te magad mondtad negatívumkènt, hogy Orbàn eltakarìtàsa a cèl). Hàt ez csodàs. Igazàn következetes ès igazsàgos.


Az íràsod nagyrèsze meg olvashatatlan, mintha strokeot kaptál volna gépelés közben.

2023. jún. 12. 17:01
 24/28 anonim ***** válasza:
32%

Mit vársz egy olyan hordától, akik könyvet égetnek, és menekülnek az európai civilizáció elől?!

Mit vitt előre a magyarságon a MIÉP? Semmit!

És a Jobbik? Szintén semmit!

A mihasznák meg már ártanak is!!!

2023. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%

22


"Ez egyébként olyan szintű történelem hamisítással ér fel, mint azt mondanád, hogy '56-ban az itt maradt náci oktatók zavarták utcára az egyetemistákat.


Elég gerinctelen."


Érvelési hiba!:D

Nem vontam semmilyen párhuzamot a múltbeli történelmi események és e között.

És az a gerinctelen aki ezt nem ismeri fel.

Elötte próbálkoztak ugyanazok a politikusok a kordonbontásal, pont ott, pont ugyan így, csak senkit nem érdekelt.

Azután kitalálták hogy sokkal nagyobbat ütne ha középiskolások dulakodnának a rendőr sorfallal.

Igy majd lesz K...a erős kép!

És a sokadik alkalommal csak összejött egy kis könnygáz, lehet mutogatni, meg üvöltözni a parlamentben hogy "gyerekeket" fújnak le könnygázzal

Csak akkor felmerül a kérdés hogy miért engedik "gyerekeknek" hogy törvényt sértő módon viselkedjenek?

És nem a vitatott státuszú kordonra gondolok ,hanem a rendőr sorfal lökdösésére, a rendőrökkel való ellenszegülésre ami a világon mindenhol tilos! [link]

És igy sem jött könnyen és gyorsan a könnygázos videó!

Ennyi történt.

Amúgy az is szánalmas hogy franc tudja hány hónap után kezdte őket zavarni az a kordon.

Pont akkor mikor úgy érezték itt az ideje egy kis utcai akciónak.



"Ez kérdés miért nem hangzott el Toroczkai irányába 2006-ban? Azért miért tapsoltak az emberek? Vagy a cél a közTV kirablása volt? Mert az jól ment."


Érvelési hiba megint!:D

És idéznélek lentről ,hátha magadnak elhiszed!:D

"Ez érvelési hiba. Állítasz valamit, amit te találtál ki anélkül, hogy bármi bizonyítékod lenne."


Tudod a véleményemet 2006 ról?

Vagy csak olyant próbálsz a számba adni amiról fogalmad sincsen?

És Te beszélsz érvelési hibáról? :D:D:D

Én akkor is elitéltem az erőszakot, rendpárti voltam.


"Olyan, ahol nem kaptam értékelhető választ. Pontosabban, ha ez értékelhető, akkor tekintsük értékelhető Gyurcsány 2006-os beszédet, ahol szintén arról beszélt, hogy kell jó oktatás és egészségügy, illetve tekintsük értékelhetőnek a fidesz eredményét, akik nagyon szépeket mondanak az oktatásról, de mást nem sikerült összehozni."


Akkor újra megkérdezem, mi az origó?

Mihez mérsz amikor azt mondod értékelhető?

Ez amit csinálnak az volna?

A 2018 rabszolga törvényes MTv bohóckodás az volt?

Ott konkrétan elhangzott a "k@rva erős kép kell",és Bangóné kivetélevel azok akik akkor kamuból lefeküdtek ,most szervezik részesei ennek..

A karmelitánál most ugyan ez megy..

Ha onnan mérünk hogy volt e eredménye akkor annak volt?

Mert nekem logikád szerint úgy tűnik akkor viszont hogy ez sem "értékelhető" eddig!

Szóval visszatérve a Te kérdésedre,ki az aki igazán ellenzéki itt?

Ki az aki eredményeket ér el,és mérhetjük hozzá a többieket?

Ki az akinek a teljesítményére támaszkodva tudod fikázni pl a Mi Hazánkot?

Tényleg érdekel!:D


"Ha itt azt mondod, hogy Gyurcsány, Orbán és Toroczkai egyszinten vannak, ugyanolyan jók, akkor elfogadom, hogy a válaszod értékelhető és beszélni elég.

Ellenkező esetben a kettős mércére továbbra is rá fogok mutatni"


Az hogy Te mit tartasz elfogadhatónak ,mikor teljesen láthatóan elfogult vagy valakik ellen , engem ezek után, meg az után hogy olyan véleményeket akarsz a számba adni amit nem mondtam, totál hidegen hagy!

De ha már zavar a kettős mérce, rögtön kezdhetnéd a kérdésbe csomagolt ,provokatív általánosítással, ami még hazugság is.

Hisz számos forrást kaptál Te is az ellenkezőjére.

Az hogy Te ezeket lesz@rozod ,még nem lesz igazad..


"De ha már itt tartunk, miért értékelhető csak beszélni a problémáról, ha 2006-ban ez nem volt elég, csak az, hogy 50 rendőrt kórházig vertek?"


2006 ban más miatt volt háborodva a társadalom.

Az akkor elég nagy sokként érte az embereket.

Mindazonáltal én akkor is sokkal inkább rednpárti voltam,nem támogattam semmilyen formában az erőszakot Te viszont MEGINT úgy fogalmazol -érvelsz mintha Te tudnád hogy én ott voltam az első sorokban...

Érvelési hiba ismét:D


"Én itt kettős mércéről bsezélek. PL. Gyurcsánnyal szemben, aki ugyanúgy tud szép dolgokat mondani, ahogy Toroczkai."


az a kettős mérce kedves "barátom" hogy a kettős mércét nem veszed észre olyan kijelentéseknél mint amivel indítót pl a kérdező.

És azonnal annak érzed viszont ha a világnézeteddel ellenkező véleménnyel találkozol.

Sőt, képes vagy a vitapartnerednek olyan mondatokat adni a szájába amikről sem fogalmad nincsen, sem pedig szó sem volt róla.

És közben kettős mércézel ,fogyatékososzol(ezek után épp TE? :D ),és érvelési hibát kiálltasz mindenhol!:D


Gyurcsánynál ellentétben Toroczkai Gyurcsányhoz képest Ő nem bukott és leszerepelt politikus, hanem olyan valaki aki a politika közlében mozgott már egy ideje, és mivel a jobbik elgyurcsányosodott ,elkezdett aktívan rszt venni a magyar közéletben, és hitelesen képviseli most egy párt-mozgalom élén azt amit amúgy 20+ évre vall.

És egyre népszerűbb ,Ferivel ellentétben.

És mellette járja az országot ,és olyan témákat karol fel amit az emberek fontosnak éreznek.

Nem annyiból áll a munkájuk hogy diktaura-oktatás és egészségügy ,és most bontsunk kordont, hanem részletesebben foglalkoznak pl a pedagógusok véleményével hogy konkrétan mi a rossz, a vidék magyarságának problémáival, lásd cigány magyar együttélés problémai, termőföldek kisajátítása, gazdák ellehetetlenítése , fúrt kutak helyzete, akku gyárak,stb


Ezzel szemben Feri maga a létével, azzal hogy nem vonult végleg vissza, vagy épp a feleségét porbálja maga elött tolni, el is lehetetleniti az ellenzék győzelmét.

Nem Toroczkai ,hanem Feri és csapata aki itt kormány pénzen a Fidesznek a dolgozik,sokadik éve.


"Ez érvelési hiba. Állítasz valamit, amit te találtál ki anélkül, hogy bármi bizonyítékod lenne."


Az aki teljesen szemellenzősen szar@zza -semmizi le egy párt(és persze csak a Mi Hazánk) sokadik felszólalását a témában javasolt változtatásokkal együtt, valamint egy őszinte mélyintrejút olyan tanárokkal ,akik mertek őszintén beszélni, amit megosztottak a nagy nyilvánossággal ,az már bizonyította hogy neki tök mindegy mit csnál a Mi Hazánk.

Szóval számomra kicsit sem vagy komolyan vehető .

Bizonyíték meg az bőven elég hogy konkrét dolgokat szar@zol le,teszel úgy mintha nem is történt volna meg.

Én meg szépen rámutattam ezzel ,hogy aki ilyen szemellenzősén hajlandó csak egyik irányba nézni, mint ahogy Te adtad a bizonyságát, annak úgy sem lesz jó a Mi Hazánktól semmi.

De neked ez megy át...:)



"Amivel csak fogyatékosok értenek egyet."


Meg az ország igen nagy része!

Vagy azok mind fogyatékosak lennének akik nem támogatják hogy béna balos ellenzéki pártokat ,akik önerőből nem tudnak semmit sem elérni, hogy az oktatás jogos ügyének a farvizén kisajátítsák a témákat, és ráhúzzak a totál sikertelen politikájukra?

Ez is érvelési hiba !:D



"Egyrészt, ha a mihazánk nincs kint a diákok mellett, akkor gyakorlatilag aktívan tesznek, hogy bekövetkezzen az általuk kitalált téma kisajátítás, ha ez nem tetszene nekik ténylegesen, akkor az utcára mennének ők is."


Először is szolidárisak velük, de az erőszakos viselkedést nem támogatják, Főleg nem vállalnak közöséget olyan balos felbújtókkal, akik a középiskolásokat tüzelik ,nem nyugtatják rendőr sorfal elött!

Az okát tudjuk. [link]

Harmadrészt meg érvelési hiba az,ha azt állítod hogy valaki munkája csak akkor számít ha neked tetsző tetetek hajt végre.:)


"Másrészt, a politikus feladata alapvetően témák mellett elköteleződni, amikor ezt teszik, akkor nem kisajátítanak egy témát, hanem egy hangyányit politikusként működnek és népképviselettel próbálkoznak."


Szuper!

Akkor mikor a Mi Hazánk elég sokszor,és elég részletesen kifejette pl az oktatatás ügyben az aggájait, akkor "politikusként működnek és népképviselettel próbálkoznak."

Köszönöm.

Látod,megy ez!:D


"Tehát a mihazánk problémája az, hogy a politikus próbálnak embereket képviselni? Gratulálok, ennél jobban nem is lehetnek diktatúra mellettiek."


Nem,a Mi Hazánk problémája hogy többek között erőszakos cselekedetekre veszik rá elsősorban a befolyásolható fiatalokat,azok a jórészt sokszor leszerepelt balos pártok, akik egymagukban nem tudtak eredményeket felmutatni ,és élek a gyanúperel, hogy nem érdekli őket igazán az oktatás ügye sem, csak egy lépcsőfoknak akarják használni a hatalomhoz jutáshoz.

Alapozom ezt arra hogy az okatás nem 13 éve van bajban,és a balos ellenzék jelenlegi legerősebb pártjának alapítója ,és vezetője volt hatalomon orbánék elött!

Még sem reformálták meg!


"Pl. amikor MZP mond valami tök mást és kontextusból kiragadják és hazudnak róla? Jah, tényleg a politikus hibája."


Én nem beszéltem MZP-röl, ez ,megint érvelési hiba :D

De ez mindkét részről szánalmas volt.

Egyszer azért mert csakugyan bőven volt a kontextusból kiragadott félmondat, mondat amit kitekertek hazug módon, másrészt azért mert MZP csakugyan felkészületlenül, félreérthetően fogalmazott sokszor.


"Mellesleg te a szövetségesedet próbálnád lejáratni vagy azt, aki ellened van? Én azt aki ellen

nem van, ezért nem mennek ilyen kampányok a mihazánk ellen, mivel haverok."


A Mi Hazánk annak a jobbiknak az eredeti szellemiségét viszi tovább, ami Gyurcsányék ellen jött kvázi létre.

Aki ezt nem tudja nem kezdjen bele semmilyen vitába ez ügyben mert csak lejártja magát.

És láttuk mennyit ért meg a baloldallal "haverkodni" lásd a valaha 20% most megszűnés küszöbén agonizáló jobbikot..



És mit is lehet épp a Mi Hazánk ellen felhozni?

Már próbáltak őket össze Gyurcsányozni,és biztos leszek hogy lesz még többször is erről szó.

[link]

Amúgy neked akkor akit nem támad a fidesz, vagy nem annyira ,(mindegy miért van ez) az akkor mindenképpen haverja a fidesznek?

Érvelési hibát érzek megint haver. :D


"Mi volt a momentum 2019-es EP programja, hogy azért dolgoznak majd, hogy az EU-s forrás mehessen pl. oktatásra vagy egészségügyre. Mindenki lehülyézte őket, hogy ház, ez lehetetlen, megint csak hazudnak.

Jelenleg ott tartunk, hogy az EU teljes mértékben rendben van, hogy a pénzt erre költsék, csak a kormánnyal vannak gondjaik.

Vannak, akik dolgoznak, nem úgy, mint a mihazánk."


Ja hogy az a munka amit elismerőn annak veszel ,hogy egy fillér sem jön a jelenlegi borzalmas inflációs gazdasági helyzetben!

Hadd gratuláljak ehhez!

Ez rólad is sokat elmond.

Mondjuk nem lepődtem meg..

Tudod ez eus pénzek azok sokat segíthetnének e jelenlegi helyzeten.

És megsúgom neked hogy az hogy nem jönnek, az nem csak az ország jobboldalát érinti!

Nektek is drágább a csirkemell ,a liszt, az alma, meg úgy kb minden.

Amit a momentum csinál, az nem a magyar emberek érdeke, főleg úgy nem hogy nem lett népszerűbb a momentum ettől,a fidesz meg nem ingott meg,de az emberek elkezdtek a környezetemben egyre inkább EU ellenesek lenni!

Ez nyilván nem reprezentatív ,de azt gondolom az Eu népszerűsége nem nőhet ettől, sőt..

Mert azt látja mindenki hogy először volt kb 10+ vállalás amit ha teljesít a kormány jön a pénz, és most a "magyar" balos ellenzék hathatós közreműködésével ,ez ki lett bővitve,újra és újra ,és újra ,és be lett véve direkt olyan amit valószínűleg sosem fog teljesíteni a fidesz.

Az Eu,ahol olyan ügyes a momentum,láthatóan elment egy az alapoktól teljesen más,diktatorikus irányba.

Ahol az eltérő véleményt, gondolkodást büntetik.

Jelenleg csak anyagilag.

Holott az Eu egy gazdasági tömörülés.

Még is a "a gyermekvédelmi-pedofiltörvény" ,meg a migráció elleneségünk verte ki a biztosítékot, es most már ott tartunk hogy az a terv hogy ha Juszuf elindul Irakból, es mi azt mondjuk köszi de nem kérünk belőled, mert nehezen illeszkedsz be, van már elég bajunk,stb , akkor 20 000 euróba fog nekünk ez kerülni/juszuf...

[link]

Na , ebben a közegben sikerült a momentumnak "eredményesen dolgozni".:D

Segíteni, hogy diktatórikus módszerrel zsaroljon az Eu.

Előre feltételezem majd a fizetős ,vagy kvóta szétosztás mellet fognak dolgazni,ha eljön az idő!

Alapozom ezt arra ahogy kampányoltak egy román pártnak inkább Romániában is ezek az "eredményes nagy hazafiak"! [link]

Sikerül egy olyan pártot támogatni akinek nem is volt kisebbségi programjuk, de ez nem is fontos hisz minek is a kinti magyaroknak képviselet... [link]

Emlékszem lapítottak mint sz@r a fűben tavaly áprilisban. Egyik sem állt oda MZP mellé!

És ez a momentum a példa!

Gratulálok, ezzel a hozzáállással ,és azzal hogy azt támogatják hogy a fidesz külön utas, és persze korrupt politikája miatt ,az egész országot büntessék, több mint kilenc millió embert, diktatórikus módon -azt csinálod amit mondok vagy éhen dögölsz módón, jobban nem is lehetnének a diktatúra mellet!

2023. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
88%

23


"Magyaràn a Mi Hazànk velemènye, hogy csak ők politizàlhatnak, màs nem, ès ez azèrt jò mert ők legalàbb nem akarjàk eltakarìtani Orbànt. (Te magad mondtad negatívumkènt, hogy Orbàn eltakarìtàsa a cèl). Hàt ez csodàs. Igazàn következetes ès igazsàgos"


Elképesztő hogy vagy ennyire nem megy neked a szöveg értelmezés, vagy alapból hazudsz..


Nem az következik ebből amit próbálsz itt előadni.

Nincs olyan hogy csak ők politizálhatnak.

Olyan sem hangzott el hogy az a jó hogy ők nem akarjak eltakarítani Orbánt

Te tényleg hazudsz mint a vízfolyás!


Olyan viszont van hogy károsnak tartják azt, hogy leszerepelt pártok totálisan ráülnek egy népszerű ,fontos témára, és eljátsszak némi remélt politika tökéért cserébe hogy ez hirtelen a szívügyük.

És ez sokának visszaás, ezért árt az ügynek.

Főleg hogy ehhez simán, gátlások nélkül felhasználnak fiatalokat!

Ha szívből csinálnák, (persze ha szívből csinálnák akkor nem másokat használnak fel ), én őket is tudnám támogatni.


De mivel a 25 hszben ben kifejtettem hogy az előző kormány alatt is sz@r volt az oktatás,és a tanárok helyzete, és valahogy nem törekedtek a megreformálására akkor , ezért élek a gyanúperrel hogy sem a mostani legerősebb párt ,konkrétan az előző kormánypárt utodja a-DK,sem a velük ennek ellenére is szövetségben lévő pártok nem őszinték.


"Az íràsod nagyrèsze meg olvashatatlan, mintha strokeot kaptál volna gépelés közben."


Inkább írok helytelenül ,elütve gyakran, minthogy szándékosan hazudozzak!

2023. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
35%
Mert kicseszett orkok
2023. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
A mihasznák minden tekintetben káros vadhajtásai ennek a beteg társadalomnak.
2023. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!