Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borkai visszatérésének a...

Borkai visszatérésének a politikai életbe, polgármester szeretne lenni újra Győrben, van értelme vagy ez tényleg csak egy bosszú, és ha az ki ellen irányul?

Figyelt kérdés

2023. jún. 12. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt innen nem lehet tudni.

Én győri vagyok, de még én se látok tisztán. Azt se tudom, Borkai Zsolt és Dézsi Csaba András jelenlegi polgármester között milyen a viszony.

Dézsi Csaba András népszerűsége némiképp megkopott, de több esélye lenne nyerni, mint Borkainak. A pártvezetés pedig ezt fogja mérlegelni. Borkainak szerintem adnak egy olyan lehetőséget, hogy elinduljon egyéni választókerületben. Ha azt megnyeri, akkor mondjuk Dézsire nyomást gyakorolnak fentről, hogy nevezze ki alpolgármesternek.

Ennél többet nemigen tudok elképzelni.

2023. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A győriek simán megszavazzák.
2023. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez arról szól, hogy Borkai feleéségének nem csak a k*rvákat kellett elviselnie éveken át, de már legalább 4 éve nem tudott új villát venni a tanári fizetéséből. Szóval komoly a tét Borkai számára, feltesz mindent a piros 7-esre.
2023. jún. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Dézsi Csaba András népszerűsége némiképp megkopott"



Arrogáns

,pökhendi Dézsire ember nem fog szavazni...

2023. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Önmagában a tény, hogy Dézsi és a bulibáró közt tudnak a győriek választani, mutatja az ország állapotát. Egy normális országban mindkettő a sitten ülne és nem arról diskurálnánk, hogy melyik a jobb polgi.
2023. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a "baj", hogy a Fideszes felső vezetéssel mindkettő hadilábon áll. Ezért nehéz megmondani, hogy a két rossz közül melyiket támogatja/támogatná az állampárt valójában.

És van egy olyan "veszély", hogy két szék közé ül a Fidesz, és a két Fideszes induló versenyében egy ellenzéki jelölt nyer. Főleg ezért kénytelen lesz még a választások előtt valamely jelöltet a Fidesz kispadra ültetni valahogy. Igazából mindkettő zsarolható. Az egyiket csak Orbanisztánban nem ítéli el bíróság, a másik meg csak azért praktizálhat, mert külön törvényt hoztak számára, ami lehetővé teszi.

Dézsi szerintem akkora "szeretetnek" örvend, hogy nem merik őt indítani. Csak "nagyon önélzetes a kis latol". Nem biztos, hogy hagyna magát kispadra ültetni, vagy igencsak megkéri az árát.

2023. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén győri.

Lehet,hogy bosszú a fidesz ellen, de az is lehet, hogy csak simán érzi, hogy lenne esélye visszatérni.

Győrben sokan visszasírják a Borkai korszakot.


Dézsi az elején nagyon kedvelt volt, most finoman szólva eléggé megosztó lett.

Mint ember, eléggé arrogáns. Polgármesterként pedig szinte mindent kommunikációval akar megoldani. És álmodozik össze vissza( új színház negyed, vasútat vigyük a föld alá, elővárosi vasút) amikből nem lesz semmi.

2023. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Dézsit senki sem szereti Győrben, Borkaira szavaznának de azért nem annyian, ellenzéki Polreisz sem népszerű. Így elég érdekes lesz a jövő évi választás. Én Orbán helyében Dézsi helyett valaki mást indítanék, akkor viszont garantált a fidesz 4/5 győzelem.
2023. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Értelme nem sok van, szerintem nagy cirkusz várható emiatt.
2023. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Borkai visszatérése a politikai életbe...


Valamiért nekem irreálisnak tűnik.


Ilyen szintű megcsalást nem fogad el a magyar társadalom.


A nők és a vallásosok semmiképp.


Háttérbe kellene vonulnia az üzleti életbe.


Szájer is esélytelen.

2023. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!