Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az új Gödi...

Mi a véleményed az új Gödi polgármesterről?

Figyelt kérdés
2023. máj. 31. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Hallottam, hogy amikor az ATV kérdezte az akkumulátorgyárról, akkor felállt és kiment.

Ilyen egy igazi fideszes! Lehet ő olimpiai bajnok, de a stílus kiütközik rajta. Menekülni a kényelmetlen kérdések elől, nem beszélni a város problémáiról - igen, ilyen egy igazi fideszes!

2023. máj. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
egy arrogáns fax. anno a dunakeszi auchan postán dolgoztam, rengeteget járt oda. bekönyökölt állandóan, rágózott meg nyamogott rajta, mint egy nagy májer. pedig csak egy pöcs.
2023. máj. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Lesznek kellemetlen kérdések. Azokra is válaszolni kell tudni. Itt még várunk arra, hogy a Fidesz-központ majd megmondja, hogy mik a jó válaszok a kellemetlen kérdésekre."
2023. máj. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Szokásos fideszes csinovnyik. Ha nem ő adja meg mit kérdezhet a propaganda médiája jön a menekülés, kordonépítés, újságírók kordonnal kizárása, újságírók be nem engedése, lehallgatások stb.


Na hát ilyen egy diktatúra.

2023. máj. 31. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kajakosnak jó volt, polgármesternek meg egy szervilis fideszes. Nem kell ahhoz párttagnak lenni, hogy valaki kiszolgálja a pártot. Polt sem párttag.
2023. máj. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan miért nincs, hogy egy politikus inkább sportolói pályára megy, mint forditva? Annyira gáznak érzem azt, amikor 1-1 emberért egy ország rajong és szurkol neki, támogatja, hogy megnyerje a versenyeit, aztán elmegy egy olyan közegbe, ahol azon emberek felét köpi szemen, akik egykor támogatták és szurkoltak neki -én, engem-
2023. máj. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Még semmi, most választották meg, majd a ciklusa végén lehet értékelni.
2023. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 06:40


ezt nevezik elkurvulásnak

2023. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 Az összes sportági szövetséget fideszes politikus vezet. A sportklubok nagy részének fideszes az elnöke. A "sportswashing" bevett dolog az autokráciákban.
2023. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!