Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borkai vagy Dézsi?

Borkai vagy Dézsi?

Figyelt kérdés

Borkai Zsolt bejelentette,hogy indul a 2024 győri polgármester választáson.


Szerintetek ki fog nyerni?Ki volt a jobb polgármester?

A kanos vagy a papagájos volt a jobb polgármester?



2023. jún. 9. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez a Borkai elég hülye, ha nem érzi vállalhatatlannak, amit tett, minek mondott le. Ha meg annak érzi, akkor most mit erőlködik. Ez szánalmas.
2023. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Dézsi több kárt okozott Győrnek szerintem.
2023. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is Dézsi( sokkal) rosszabb.

Én alapvetően ellenzéki győri lakos vagyok ( ez ritkaság)

El kell fogadni,hogy sajnos ellenzéki jelölt ebben a városban nem tud nyerni.


És mivel szerintem is,Dézsi több kárt okozott Győrnek,ezért ezt sose gondoltam volna,de Borkaira fogok szavazni

2023. jún. 9. 14:58
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Mi vállalhatatlan? Hogy félrekefélt? Szerinted hányan basznak félte?Attól még lehet jó polgi.
2023. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Elfogyott a pénz? Nem jó biznisz a birka és a csirke?
2023. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

hát ha az én pénzemből csinálta, pl jachtbérlés, 5 qva bérlés stb stb, akkor nem biztos hogy olyan jó polgi :D


Meghát ilyen bulikon azé van egy kis koko meg heroin is, meg olyan beszélgetések, hogy hogyan lopnák tovébb szét ezt az országot.

2023. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha már ebből a kettőből kell választani, akkor Borkai. Sokkal profibb csapat vezette akkor a várost
2023. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Mivel a fideszes birkák megválasztották legutóbb a prostizót, nekik nyilván most sem lesz problémájuk a mélykeresztény erkölcsbajnokra szavazni.
2023. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Fideszes vagoyk, de ha Gyurcsány és Dézsi között kellene választani, akkor Gyurcsányt választanám. Győrt tönkretette 3 év alatt Dézsi. Ha meg Borkai indul akkor egyértelműen rá szavazok. Ő alatta sokat fejlődött Győr. De legjobb lenne ha Dézsma helyett keresnének egy potens fideszes jelöltet.
2023. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fsms ***** válasza:
38%
Egyik sem.
2023. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!