Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Viktor miért nem érti meg? Ha...

Viktor miért nem érti meg? Ha Dobrev Klára lenne a kormányfő megkaptuk volna az összes Uniós pénzt és a béreket is felemelte volna úgy hogy az árakat meg nem emeli.

Figyelt kérdés
Mindenkinek jobb lenne ez , mint szenvedni most.
2023. máj. 27. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Ezt a hülyeséget ugye te sem hiszed el.
2023. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Lenyulták volna. Most a XV.kerületben lakok és a DK-s vezetés mindent ellop. A strabag nyer minden pályázatot mint anno. Az egész kerület szét van cseszve.


Különben is Gyurcsányék már voltak hatalmon. Isten óvjon tőlük🤔

2023. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Gyurcsány Ferenc: “Az unió megmondta nekünk: még nem váltjuk le a kormányt nincs pénz.”


Az unió összefogott gyurcsányékkal.


Gyurcsányék miatt tombol az infláció, gyurcsányék miatt nem keresnek még a tanárok 800 ezer forintot.

2023. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Ez szerintem nem Viktoron múlik, az emberek többsége mint láttuk az elmúlt választáson nem kér a DK-ból, köztük voltam én is. Szerintem az EU ne adjon a Klárikának se, mert nem vagyok biztos benne sőt biztos vagyok benne, hogy itt lent nem sokat kapnánk belőle. Én már ott tartok, hogy hamarabb megyek el szavazni egy migránsra mint bármelyik magyar politikusra.
2023. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
4: AZ EU-s pénzek nem arra vannak, hogy szétosszák az emberek közt, hanem bizonyos nagy projektek megfinanszírozására. (legalábbis főleg) Tehát akárki lenne kormányon, ebből te nem látnál semmit a pénztárcádban.
2023. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Tehát akkor megint arról szólna az egész DK haverok Ferrarival rohangásznak, én meg majd hó végén számolgatom, hogy elég lesz-e a pénzem 1 kg kenyérre, dolgozok 2000 Ft-os bruttó órabérért. Hát köszi ebből már nem kérek.
2023. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

"Tehát akkor megint arról szólna az egész DK haverok Ferrarival rohangásznak"


Mint Matolcsy fia pl? :D

2023. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Viktor érti és én is. Viktorral semmiben nem értek egyet, de a kérdés állítása közönséges propaganda, aminek a hatalomhoz jutás a célja.

Az uniós pénzek nem Dobrev Klárától függenek, és a béreket csak úgy lehet emelni, de annak súlyos következményei lennének, az árak változása pedig nem elhatározás kérdése.

De ki nem ért a közgazdaságtanhoz, annak bármilyen mese beadható, elég, ha szépen hangzik. Ezt nyögjük jó ideje már.

2023. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
A béreket eleve fel lehet emelni, anélkül, hogy az árakat emelnénk, ehhez nem kell Dobrev.
2023. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

"Gyurcsányék miatt tombol az infláció, gyurcsányék miatt nem keresnek még a tanárok 800 ezer forintot."


Nemtom akkor hol vótál mikor a redvás fidesz kormányra került. Az vót az első intézkedése, hogy visszanyeste a fizetéseket 60 ezerről 47 ezerre. Nem gyurcsány az oka, hogy a fizetést szítlopják, hanem orbán.

2023. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!