Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy kormányfő személyesen...

Ha egy kormányfő személyesen utal rá,hogy ha xy bekövetkezik az diktatúra és igaza lesz,akkor van olyan személy aki nem hinne a saját fülének?

Figyelt kérdés

[link]



"A miniszterelnök véleménye a kötelező oltásról úgy indult, hogy “nem diktatúrában élünk, ez egy szabad világ”. Csütörtökön pedig a kormány arról hozott határozatot, hogy megengedje a munkáltatóknak, hogy kötelezően előírja dolgozóinak az oltás felvételét."


2023. máj. 9. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Azóta már az európai kormányok rájöttek, hogy a kötelező oltás hasznos a társadalom számára. A populációszámot kedvező keretek közé szorítja
2023. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Egy munkahely előírhatja, hiszen nem kötelező ott dolgozni. Amúgy a kérdés azért hülyeség, mert számtalan valóban kötelező oltás van most is Magyarországon, ezt óvódás szint felett azért már felfogták az emberek. bizony munkakörökben meg még több.
2023. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Tekintsünk el attól, hogy 2 éves témát feszegetsz, inkább maradjunk annál a megcáfolhatatlan ténynél, hogy Magyarországon a covid elleni oltás (ellentétben más oltásokkal) nem volt kötelező.
2023. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Orbán Viktor nyilatkozata 2021. április 2-án a Kossuth rádióban. A műsorvezető felvetette neki, hogy az ellenzék egyik szakértője szerint hagyni kellene az önkénteskedést, ha kötelezővé tennék az oltást, meg lenne oldva a helyzet.


„A tényszerű állítás igaz, de nem diktatúrában élünk. Tehát ez egy demokrácia. Sőt, ami ennél fontosabb, hogy ez egy szabad világ. A demokrácia csak egy kormányzati forma meg választás, ennél többre van szükségünk, szabadságra. És ráadásul a magyarok – ahogy én ismerem a saját fajtámat – erre nagyon kényesek, a szabadságukra. Az én házam, az én váram”



„Tehát ezért szerintem Magyarországon a kötelező oltás a vírus ügyében felnőttek esetében nem járható. El tudok képzelni ilyen helyzetet, hiszen gyerekkorban vannak kötelező oltások, amikor azokat be kell adni. De felnőtt embereknek koronavírus ügyben előírni a kötelező oltást, én szerintem ez Magyarországon nem működik”


– zárta válaszát.

2023. máj. 9. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor még egyszer, kötelezővé lett téve?
2023. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3.


Miért ne lehetne feszegetni?


Amikor 2. Világháborús kérdésekre válaszoltok akkor ez belefér simán!


Amúgy meg viruskor szólásszabadság tiltás volt csak most lehet nyíltan beszélni.


Hogyan tudott megszűnni a kötelező vakcina ha "nem is volt" ?



[link]


A JÁRVÁNYÜGYI KÉSZÜLTSÉG VÉGÉVEL A KÖTELEZŐ KORONAVÍRUS ELLENI OLTÁS IS MEGSZŰNT

2023. máj. 9. 14:33
 7/7 A kérdező kommentje:

Gyengébbek kedvéért;


[link]


TÁJÉKOZTATÁS A KORONAVÍRUS ELLENI VÉDŐOLTÁS KÖTELEZŐ IGÉNYBEVÉTELÉRŐL

A Magyar Közlöny 2021. évi 144. számában (2021. július 29.) megjelent a koronavírus elleni védőoltás kötelező igénybevételéről szóló 449/2021. (VII. 29.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Korm. rendelet).

2023. máj. 9. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!