Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt fideszes szavazóként...

Volt fideszes szavazóként melyik volt az utolsó csepp a pohárban, amikor azt mondtad, hogy tovább nem tudod támogatni a Fideszt, vagy Orbán politikáját? Mi volt az és mikor, amiért elfordultál?

Figyelt kérdés

Nem arra volnék kíváncsi, hogy:


- ilyen nem volt és még most is imádom a Fideszt, vagy

- sose szerettem őket baloldaliként mert gyanúsak voltak, vagy

- akik azt kiáltozzák a parlamentbe hogy Térdre, imához azt elvből nem tudom támogatni...


Szóval hangsúlyozottan olyanok akik szavaztak vagy támogatták a Fideszt még korábban de most már nem tudják, valamilyen irányváltás vagy politikai akció kormányzati intézkedés stb. miatt.



2023. máj. 23. 20:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%
Tomcat koncepciós pere.
2023. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor elkezdték ezt az agresszív, propagandisztikus és végtelenül bugyuta kommunikációt. Erre valamikor 2015 környékén figyeltem fel.
2023. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Mikor lenyúlta a magánnyugdíjpénztáras megtakarításomat. Igen, régen volt.

Akkor világossá vált számomra, hogy ezek ott folytatják, ahol Gyurcsányék abbahagyták.

2023. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%
2012 Hoffmann Rózsás időszak, kb 60ezer egyetemi állami finanszírozott hely lecsökkentése 30ezerre(!), ponthatárok emelése +röghözkötés. Engem ez érintett úgy először, mert befolyásolta a továbbtanulásom. El is költöztem az országból, külföldön tanultam tovább.
2023. máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ezt mondták Brüsszelben


" Mi sosem hallgatattnánk el azokz, akik nem értenek egyet velünk"


Azóta leuralták a médiát

2023. máj. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%

Gyanítom, hogy a válaszolók egy része sosem volt fideszes. Oké, hogy ez nem reprezentatív felmérés, de azért mégis kár, hogy torzul a kép emiatt.


Én kimondom: sosem voltam fideszes. Régen csak nem értettem velük egyet, ma meg már szívből rühellem is őket a mocskosságaikért.

Lakik mellettem egy család, ők viszont igazi véresszájú fideszesek voltak. Papa háziorvos (és rohadt sunyi), mama és a lánya tanár, fia ügyvéd, veje önkormányzatnál valami valaki.

Aztán papa meghalt pár éve és a család mintha kimefült volba valami varázslatból. Egyre gyakoribbak voltak a kormánnyal szembeni kritikáik, de most a pedagógus sztrájkok lezdetekor történt meg az átbillenés. Kegyvesztettek lettek a tágabb családi körben emiatt, a saját családtagjaik, barátaik fordultak el tőlük. Megtapasztalták, milyen a buborékon kívüli világ.

Mérhetetlenül csalódottak. Na ők már garantáltan nem lesznek fidesz szavazók.

2023. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 2012-ben elvontak az egyetemtől, ahol dolgoztam, 3 milliárd támogatást, és 100 emberrel együtt én is utcára kerültem. De az utolsó csepp valójában az volt, amikor nem sokkal később az erdélyi Sapienta egyetemnek viszont adtak 5 milliárdot.
2023. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
30%
Én, bevallom 2010-ig Fideszes voltam. Párttag könyvem nem volt, de elhittem mindent, amit a Vezér mondott. Ott szorongtam a Testnevelési Egyetem csarnokában, amikor Orbán Viktor elmondta azt a beszédét, amivel becsapta az egész táborát. Tudjuk, mi lett, 2/3-os győzelem, és talán egy évre rá beindult az az őrület, ami azóta is tart. Azért ne feledjük, nagyon sokan meggazdagodtak azóta, tőlük várnánk, hogy most már elég? De az előttem is érthetetlen, hogy azóta, 13 éve nem tudott kinevelődni egy igazi ellenzéki vezető? Csak ilyen Márki Zay félék, akikből, köszönjük, nem kérünk?
2023. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!