Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Leteszed az autót vagy az...

Leteszed az autót vagy az utolsó csepp benzinig használod?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 11:18
A kérdező szavazást indított:
A tömegközlekedést választom.
Utolsó csepp benzinig.
Elektromos autóm van.
Eddig sem autóztam.
31 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ÉN nem használom annyit, kb 3 hétig kihúzom egy tank gázolajjal. Pont múlt héten tankoltam a nagy pánik előtt még.
2022. dec. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Én eddig mindig tudtam tankolni, nem hiszem, hogy ne ezután ne menne...
2022. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Lefejtem másik autókból
2022. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Régen, loptam az üzemanyagot, nem lesz kútnál, újra kezdem.
2022. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Megverem a kutasokat
2022. dec. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Én 2 napja próbálok 100as benzint szerezni. Budapest, 14. Kerület. Bezárt mol kút, shell kút... Ma ujra probálkozom. December a családlázogatások hónapja,amely tömegközlekedéssel drágább és nehezebben megoldható. Ha nem lesz benzin, ezt a hétvégét már át kell szervezzük. És akkor már nem lesz teljesen együtt a család, meg nem tudunk anbyi mindent vinni a vonattal. Szóval még hajkuraszom a benzint, és bízom benne, hogy kapni fogok hétvégéig... Karacsonyra már bele sem merek gondolni. Abban a viszonylatban, ahol nekünk kell (2 vidéki kisváros között) nincs közvetlen tömegkózlekedés. Innentől kezdve ez nahyon bonyolult lesz megoldano, ha meg tudjuk egyáltalán,mert a szabadsag sem vegtelen.... Szoval utolsó csepp benzin. Csak legyen. Különben az elképzelt karácsonyi együttlétnek löttek... :(
2022. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, 13. Kerület. Ott nem kapok benzint 2 napja. Utolsó hozzaszóló voltam.
2022. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Ja szerintem a fideszesek direkt csinálják, hogy majd molotov koktélnak se legyen.
2022. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Remélem még a héten azonnali hatállyal eltörlik az üzemanyagra vonatkozó ársapkát. Akkor az lesz az utakon, akinek muszáj, és megszűnik az idióták pánikvásárlása, lesz elég üzemanyag. Lehet itt a fideszre mutogatni (NEM VAGYOK FIDESZ SZAVAZÓ!!!), de ez akkor is a sok idióta miatt van. Kíváncsi vagyok itt hány kommen telő tartozik az előbb említett csoportba, de ugyanazok lehettek, akik a covid alatt felvásároltak mindent, aztán még azóta is abból a lisztből sütnek...
2022. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni járok vele, szóval használnám... Még pár napig elég, remélem addig találok kutat. :D
2022. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!