Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország lakosságára mi...

Magyarország lakosságára mi lesz a jellemző, úgy 30 év múlva?

Figyelt kérdés

Mint sokan mások, én is úgy döntöttem, hogy külföldre költözöm, végleg. Ezen már egy kormányváltás sem tudna változtatni.

Viszont sokan maradnak itt az országban. Mi történik majd a magyar lakossággal úgy 30 év múlva, mi lesz a jellemző?


2023. máj. 22. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Elcigányosodás.
2023. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Akarod mondani elkínaisodás.
2023. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt marad az, aki valamilyen oknál fogva nem tudott, vagy nem akart elköltözni, az akkor már méginkább Nyugattól leszakadt országban, ahol ugyanazért a munkáért negyedannyi nettó fizetést fognak adni a munkáltatók úgy, hogy az élelmiszerárak akkor már nem 1.2 - 1.5-ször, hanem több, mint kétszer annyiba fognak kerülni. Az egészségügy, közoktatás már amúgy is gyakorlatilag halott, vagy színvonaltalan, így igazából sokmindenen már nem lehet rontani.
2023. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a visszamaradott, fejlődésre innovációra nem fogékony nép lesz, és még mindig a fidesz lesz hatalmon

Széchenyi forog a sírjában szegény

2023. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nem is érdekel. Nekem jó esetben van még hátra 10 évem. Gyerekek, unokák már mind nyugatabbra vannak. Azért úgy néz ki, lesz egy nagyon vékony kő gazdag réteg, egy vékony polgári réteg és nagyon komoly réteg szép lassan süllyedő pályán. Ez a nagy réteg észre sem veszi, mert oktatásban is vigyáznak, még tévedésből sem szabad gondolkodó embert nevelni.
2023. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ugyan az mint most
2023. dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!