Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP "zöldpárt" hány képvise...

Az LMP "zöldpárt" hány képviselőjével találkoztál vörösiszap pakolás közben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 17:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%
A gárda kint van és java része Jobbikos, sőt megkockáztatom, hogy még aki nem is tag legalább szimpatizáns. A fidesztől csak orbán ment ki ős csak ellopni az ott hagyott értékeket.
2010. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 bumbi02 ***** válasza:
55%

A gárda kint van és java része Jobbikos, sőt megkockáztatom, hogy még aki nem is tag legalább szimpatizáns. A fidesztől csak orbán ment ki ős csak ellopni az ott hagyott értékeket.


más az hogy szimpatizáns és más az h képviselő... biztos vannak az ottani dolgozók között lmp szimpatizánsok, mszp és fidesz szimpatizánsok is.. csak mivel nekik nincsen gárdájuk, illetve nincsen ilyen összefogó szervezetük ezért ugy gondoljátok h biztos nincsenek is ott...

2010. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
No, csak pár apróságot, ez nem olyan, mint az árvíz, úgy néz ki, az ott dolgozók védőfelszerelést meg védőmaszkot kapnak, hogy ne lélegezzék be a káros anyagokat, gondolom, nem ok nélkül osztogatják ezeket, az árvíznél ilyen nem volt, max. gumicsizma és vízálló öltözet. Szóval ha valaki ide elmegy, az zömében szakember inkább és nem önkéntes, ha valaki mégis önkéntes, annak is kötelező a védőfelszerelés. Apám mint munkavédelmi szakember dolgozik a vasútnál, és mint érintett vállalati dolgozó (a vasút is kapott az iszapból) plusz mint szakember, kell még mennie, úgyhogy ez nem olyan önkéntes meló, mint az árvíz volt, ez munka, itt egy hozzá nem értő lelkes önkéntes lehet, hogy többet ártana, mint amennyit szeretne segíteni. Aki mégis segíteni akar, az ne az iszapnál segédkezzen, hanem az embereknek másképp. Pl. még nem hallottam, hogy lenne ruhagyűjtés, ha van, szóljatok, és máris küldöm.
2010. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
Kedves utolsó, nem tudom Te mit olvasol, vagy nézel a hírekben, de ruhát gyűjtöttek, de már nem kell, mert nagyon sokat kaptak. Ezt is mondták, írták a hírekben.
2010. okt. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem nézek híreket, engem apám tájékoztat, aki mint már írtam, szakemberként kell, hogy ott legyen, és látja. Csak azért vetettem fel a ruhagyűjtést, mert mikor volt az árvíz, a csapból is a ruhagyűjtés szólt, templomokban, munkahelyeken, most meg nem volt ilyen felhajtás.
2010. okt. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sok LMP-s dolgozik/dolgozott a helyszínen, csak ők nem villognak egyenruhában képmutatásból. Az LMP készített eddig egyedül konkrét javaslatokat, és az adománygyűjtésben is folyamatosan részt vesz.
2010. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jávor Benedek ott volt a helyszínen, nyilatkozott valamelyik tv-nek. De ez már eső után köpönyeg.
2010. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
"Az Európai Zöld Párt (EGP) hétvégi tallinni kongresszusa soron kívül és egyhangúlag elfogadta azt a rendkívüli határozatot, mely szerint az európai zöld pártok csatlakoztak azokhoz – a magyar kormányhoz és az Európai Unióhoz intézett – követelésekhez, amelyeket a Lehet Más a Politika fogalmazott meg az ajkai gátszakadás okozta katasztrófával kapcsolatban. Az EGP az incidenst egyértelműen az elmúlt évtizedek egyik legnagyobb ökológiai katasztrófájának nevezte. "
2010. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az LMP nem zöld párt.

Honnan szedted ezt a f*sságot?

Azért nem láttam őket pakolni, mert ott se voltam, de attól ők még lehettek. (nem vok LMP-s!)

2010. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!