Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ szimpatizánsok miért...

A FIDESZ szimpatizánsok miért mondják azt, hogy csak a tanulatlan emberek hagyják el Magyarországot?

Figyelt kérdés
2023. máj. 11. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Senki nem mond ilyet. De tény, hogy nagyon sokan gyári munkásként, mosogatóként meg szobalányként dolgoznak kint, és nem mondjuk céget vezetnek.
2023. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert olyan szerények, hogy saját magukat tartják az észnek:DD
2023. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

Aki baloldali meg kormányellenes az menjen innen. 2010-től kezdve a baloldal ország szétverését teljesen újraépítette a kormány, soha nem látott jólét van, adóvisszatérítések.


A baloldalnak ez se jó. Akinek nem jó, az mehet innen.

2023. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szomszédom volt fideszes önkormányzati képviselő, éppen tegnapi beszélgetésünk során mondta, hogy a tanulatlan, semmirekellő emberek mennek csak nyugatra, de a diplomás okos emberek mind itthon maradnak, akkor hogy is van ez?
2023. máj. 11. 10:54
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

4: szegényke, nem mindegy, mivel áltatja magát vagy milyen propagandát lök?

Nekem a volt osztálytársaim minimum fele külföldön van. Egy elit gimnáziumból. Egyik sem mosogat. Ha nem lennék beteg, már én is rég itthagytam volna ezt az egyre züllöttebb balkáni putrit, ahol az ember mindennap szégyenkezhet.

A fideszes szavazók szellemi színvonalát a 3-as hozzászóló egyébként jól minősíti.

2023. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
#3 Teljesen? Aztán akkor miért megy még mindig a Gyurcsányozás he?
2023. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

4: És? Azért mert a szomszédod ezt mondta, akkor mindenki ilyen szerinted?

Nincs olyan, hogy "a fidesz szimpatizánsok".

2023. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Mert a fityiszesek maga az ész. A Viktor sikeresen fejőstehénnek használja a nyáját de azért ők az ész:DD
2023. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy szavammal sem állítottam, hogy mindenki ilyen, de több fideszes szájából is hallottam már ezt a bölcsességet.
2023. máj. 11. 11:01
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
9: ez továbbra is általánosítás. A bölcsesség és annak hiánya sem pártfüggő. Vannak bőven mindenhol nagyon "okos" megmondó emberek.
2023. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!