Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végre megtört a jég, a DK...

Végre megtört a jég, a DK megígérte hogy ők a béreket fogják emelni nem pedig az árakat mint azt most a Fidesz-Kdnp teszi. Rájuk fogsz szavazni?

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 8. 19:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Rohanok Mézga Aladárra, akarom mondani Klárikára szavazni
2023. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora demagógia után már végképp nem.
2023. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy amíg az ő sleppjük volt kormányon miért nem tették.
2023. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#13 Mert lefoglalta őket, hogy hazudtak reggel, éjjel meg este...
2023. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%

"Én csak azt nem értem, hogy amíg az ő sleppjük volt kormányon miért nem tették."


Mert akkor még a korrupt MSZP/SZDSZ nem engedte Ferit rendet tenni. Az öszödi igazságbeszéd is lázadás volt ez ellen a korrupció ellen! Azóta még Feri is megváltozott, még jobb lett!!! Beh jó is lenne, ha ő vezetné újra Magyarországot!

2023. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mélységesen fel vagyok háborodva, hogy Orbán Viktort, a "gonoszt", fekete háttéren ábrázolják, ezzel a színes bőrű emberekre utalva, hogy ők csak rosszak lehetnek, mert fekete = Orbán = rossz.


Óriásit csalódtam a DK-ban, hogy lenézik, kirekesztik a kisebbséget, a színes bőrű migránsokat, esélyt sem adnak nekik, Orbánnal démonizálják őket!


Bezzeg Klára fehér háttéren vigyorog, fehér emberként! Ez szín tiszta rasszizmus! Követelem, hogy a DK-nak legyen színes bőrű miniszterelnök jelöltje, kérjenek bocsánatot a színes bőrű emberektől, és szüntessék be ezt a rasszista, lealacsonyító reklámkampányt, amit folytatnak!


Förtelem!

2023. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy erre a moslék csürhére szavazzak! Még szerencse, hogy a bérek emelését tudják ígérgetni!
2023. máj. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
És hogy gondoltátok a bérek emelését? Idejöttök az irodába és megmondjátok a főnöknek, hogy módosítani kell a munkaszerződést, vagy hogy?
2023. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
47%

Érdekes, a gyk nagy része ellenzéki. Mégis sokan azt ikszelték nem fognak a dk ra szavazni. De 90%uk tavaly áprilisban úgy húzta be az x et Dobrev neve mellé hogy csak füstölgött a toll. :D Felköptek és aláálltak. Na, most már lassan elindul a köpés felfelé, jön az újabb választás. Ugyan úgy alá fognak állni és beixelik a dk t. Folyamatosan arra szavaznak, akit utálnak elvileg, h

úgy h esélyük nincs nyerni. Ezért csak megerősítik azt akit elvileg utálnak. Megcsinálták a DK t a legerősebb ellenzéki pártnak, így most az a két párt a győztes, akikét utálnak. Látjátok ellenzékiek: ezért nem fogtok még egy darabig nyerni, mert a gyűlölet vezérel.

2023. máj. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19: Egyrészt volt egy előválasztás is, amit a DK jelöltje nem nyert meg, nem véletlenül.

Másrészt még mindig jobb lett volna egy koalíciós, kompromisszumokra épülő kormányzás, mint egy teljhatalommal rendelkező Fidesz kormány. Tulajdonképpen egyik párt kezébe sem adnék ekkora hatalmat.

2023. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!