Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit fizetsz be a Magyar...

Mennyit fizetsz be a Magyar Kármentő Alapba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 16:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ha minden ember csak párszáz forintot adna, az bőven fedezné a károkat, bár ebbe az állam sem fog belerokkanni.
2010. okt. 9. 20:52
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
pontosan annyit fizetek be, amennyit nélkülözni tudok: semennyit.
2010. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az állam semmibe sem tudna belerokkanni. A világ egyetlen államának sincs annyi fölösleges kidobálható pénze mint nekünk. Amíg a világ legdrágább autópályáit és metróját építjük, nálunk legmagasabbak a politikusi illetmények és még a búzamezők alá is alagutat fúrunk addig a kormánynak kötelessége állni mindent.
2010. okt. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Sőt, ha az én házamat akarja elvenni valaki, akkor senki nem fog segíteni...
2010. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
Semennyit. A szerencsétlenül járt embereket sajnálom, de szélhámosok kezébe pénzt nem adok. -Ez pedig nagyüzemben folyik Magyarországon.
2010. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
A kormány dolga lenne, mert az emberek már adakoztak, akár egy telefonhívással is, mert nekik csak ennyire futja. Hol olvasta valaki, hogy a parlamenti képviselők, akik álláshalmozók, bevételükből felajánlottak volna egy nagyobb összeget is? A lakosság nagyon sokat segített már eddig is. Sokkal többet, mint az árvízkárosultaknak, pedig az ő életük is a béka feneke alatt van, de érdekes, hogy egyre kevesebbet hallani róluk. A legszebb dolog, hogy ők is gyűjtöttek az iszapkatasztrófa áldozatainak. Ez az igazi emberség!!!
2010. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom a pénz nem jutott el a károsultakhoz, hanem valaki "biztonságba helyezte".
2021. ápr. 11. 00:38
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mily meglepő:)


Nem fizetek semmire egy vasat se amíg nem kötelező.


Mivel pontosan tudom hogy nekem is éppen ennyit segítenének.

2021. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!