Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs Magyarországon...

Miért nincs Magyarországon olyan kormánybarát internetes hírportál ami nemcsak bulvárral és kattintásvadász címekkel van tele?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

a #1-es hozzászólásban elmagyaráztam: mert abban - a bulvárban és a kattintásvadász címekben - van a pénz. Ez egyébként pártoldaltól független.

2023. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó de pl ott a Telex ami jó lenne mert a cikkek nagy része jó és nem ilyen 1 bites kattintásvadász címeket adnak csak épp nem szeretem hogy mindenben csak bírálják a kormányt
2023. ápr. 26. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

A tömény propagandával szemben elutasítóbb az ember, direkt módon nem működik olyan jól. Viszont miközben olvasod a napi csöcs cikket és nézed a képeket, közben felugrál pár sorban a vezérhír amit épp közölni kell. A clickbait behúz az oldalra, ott pedig elég csak a címeket látni, hogy megerősítsék hogy épp Óceánia ellen vagy mellett vagyunk.

[link]

[link]

A tévében az esti híradó is csak egy összefoglalás, közben a rendes műsorrendben a reklámsávok környékén 1 perces rövid megszakításokkal emlékeztetnek, hogy épp kit és miért kell gyűlölni, nehogy elfelejtsd hogy ki az ellenség.

2023. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amugy meg azt a válaszod nem olvashattam, akkor még nem voltam itt tag
2023. ápr. 26. 16:51
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Engem mondjuk sem a bulvár sem az egybites cimek nem húznak be sehova, ez engem jobban taszít mint a propaganda. Így aztán nem szívesen látogatom a kormánybarát weboldalakat pedig velük szimpatizálok sokmindenben

2023. ápr. 26. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Láthatod hogy a kormánybarát médiumok is mennyibe tartják a saját táborukat. Ők is tudják hogy a fogatlan könnyen befolyásolható tanulatlan csőcseléknek gyártanak tartalmat.
2023. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Mandineren azért vannak "jó" címek is. De igen, az Origo hányingert keltő, ahol naponta 17x-er kirobban a harmadik világháború. Nem tudom egyébként, hogy néhány ún. médiamunkásnak, hogy nem sül le az arcáról a bőr. Kíváncsi lennék, ha egyszer ők kerülnek a céltábla végére, akkor mit reagálnak majd. Mert az ilyen autoriter hatalmak időnként kirotálják pártkádereiket.
2023. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Mert ma már csak szinte erre van szükség, hogy ne kellljen gondolkodni:

"...bulvárral és kattintásvadász címekkel van tele..."

2023. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!