Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak közül sokan a...

A baloldaliak közül sokan a fideszt baloldalinak mondják, akkor végülis egy csapat, egy vér, miért probléma, ha ők vezetnek?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 07:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%
10 én meg mégegyszer leirom, hogy ez a probléma. Széteső ország a probléma.
2023. ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

12

Amit a baloldal generált ha a fidesz is az!

2023. ápr. 26. 08:08
 13/31 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen mindegy, hogy ki generálja, ha a vége egy bezárt, kihallt ország lesz. Gyurcsánynak igaza volt, majd az utolsó kapcsolja le a villanyt.
2023. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

14.

Ha gyurcsánynak igaza volt, akkor a baloldalnak van igaza?

2023. ápr. 26. 08:11
 15/31 anonim ***** válasza:
29%
Igen, a baloldalnak igaza volt: qva ország.
2023. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

16.

De akkor ők k...ák el!

2023. ápr. 26. 08:13
 17/31 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé nyakatekert és erőltetett amit ebből ki akarsz hozni, csak épp a lényeget nem érted.
2023. ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

18.

Nem Én találtam ki, hogy a fidesz baloldali!

Azért próbálom megérteni a logikátokat, mert ha baloldali, akkor veletek van!

2023. ápr. 26. 08:24
 19/31 anonim ***** válasza:
72%
A mi loginkánk úgy működik, hogy megnézzük, hogy mennyit kapunk ugyanazért a munkakörért itthon és mondjuk az osztrákiában, vagy a németeknél, aztán elmegyünk vásárolni és látjuk az árakat és az áruhiányt, elmennénk tankolni, ha lehetne, de nem tudunk, mert nincs benzin a hatósági ár miatt, aztán, ha a gyereket be kellene iratni valahová suliba, akkor nem találunk olyan iskolát, ahol ne lenne probléma, mint ahogy az is a logikánt része, hogy, ha doki kell, előbb jutok külföldön műtőasztalra, mint otthon, bármikor is. Remélem, sikerült megérteni, hogy működik a logikánk.
2023. ápr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
80%
#19: Rajtatok kívül senkit nem érdekel, hogy a Fidesz milyen oldali! A gazdasági döntései valóban egyre inkább baloldaliak, akkor is ha erről nem vesztek tudomást. Egyébként mondtam már, hogy nem vagyok baloldali, úgyhogy még ezen logika alapján sincs velem a Fidesz. Másrészt ha baloldali lennék is elhatárolódnék egy olyan baloldali párttól, amelyik korrupt és így vezeti az országok. Nem attól lesz egy párt jó vagy rossz, hogy baloldali vagy jobboldali, ez csak a te fejedben van így. A teljesítmény ennél sokkal fontosabb, oldaltól függetlenül.
2023. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!