Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor járt Magyarországon...

Mikor járt Magyarországon utoljára EU-s kormányfő?

Figyelt kérdés
Neten sehogy sem találom az Eu utolsó hivatalban lévő miniszterelnökének látogatását Magyarországon...mikor volt ez? Valaki tudná linkelni?

2023. ápr. 25. 19:19
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

19-es


Világpolitikai tényező valóban, de nekem nem az volt a kérdésem, hogy mikor járt vagy mikor fog Magyarországon járni egy világpolitikai tényező, hanem az, hogy utoljára mikor volt Magyarországon utoljára EU-s kormányfő, ennél egyszerűbben nem lehet szerintem ezt már leírni, de már amúgy is lényegtelen mert meg lett a válasz rá.


Ezt is kicsit félre értelmezted, itt a hangsúly Bayer beszólásával nem a Pápán van, hogy ő mit szól vagy mit nem, hanem a Fideszeseken, akik 16-ban szidták utálták, köpködték kommentekben, mert ki mert állni a bevándorló muszlimokért...most meg megy a nyali fali, ez a TV-ből megmondjuk nektek mikor kit kell szeretnetek vagy utálnotok, nem kell nektek ezen gondolkoznotok feelinget érzem kicsit.


A Fekete-Győr és a Gyurcsányos kérdésed jó, csak rossz embertől kérdezed, mert én erre nem tudok válaszolni. De Fekete-Győrtől 2021-22-ben megtanultuk, hogy semmit nem kell komolyan venni, amit mond, mert nem ért semmihez és nem tud semmit, neki egyetlen jó döntése volt, hogy átadta a vezetést Donáth-nak.

2023. ápr. 26. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!