Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor járt Magyarországon...

Mikor járt Magyarországon utoljára EU-s kormányfő?

Figyelt kérdés
Neten sehogy sem találom az Eu utolsó hivatalban lévő miniszterelnökének látogatását Magyarországon...mikor volt ez? Valaki tudná linkelni?

2023. ápr. 25. 19:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%

ma 20:49

Ugye tudod, hogy nem minden országban csak díszember a köztársasági elnök. (én nem vagyok pl. tisztában a szlovénok politikai berendezkedésével, hogy náluk az elnöki pozíció mennyire fontos)


De akkor legyen mondjuk tavaly év elején Macron ha olyan kell aki döntéshozói pozícióban van.

2023. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg december volt, rosszul emlékeztem. (bár már az is kampányidőszak volt bőven)
2023. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
Régen, senki nem jön egy ilyen pöcegödörbe leégetni magát.
2023. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12%

#6:

- Épp most fog Magyarországra látogatni Ferenc pápa, a világ egyik legbefolyásosabb vezetője (immár másodszor).

- A V4 köszöni, jól van:

[link]

Szerintem, te eshettél szét...

- Orbán a 4. legbefolyásosabb vezető Európában:

[link]

- Ami az amerikai, francia, német fekete pontokat illeti:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Elszigetelődtünk... :DDD

2023. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
14) ferenc pápa,a világ legnagyobb pedofilhálózat vezetője.kösz szépen,gondolom te már el is élveztél.
2023. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

14-es


Ferenc pápa tudtommal ő sem kormányfő.


De egyébként, hogy hogy imádás van felé? Ferenc pápa azt merészelte nyilatkozni 16-ban, hogy nem minden muszlim terrorista, ezért Bayer Zsoltikáék alkalmatlannak tartották a pápai poszt betöltésére vagy demens vénembernek tartották, most meg megy a puszi nyuszi meg a nyali fali ? Hogy van ez kérem szépen?

2023. ápr. 25. 22:25
 17/21 anonim ***** válasza:
66%

Akkor most éppen kedvelitek Ferenc pápát a jobboldalon? :-)))))


Na csak mert nehéz ezt követni. Nemrég még egy liberális, soros-bérenc, brüsszelita, komcsi volt, amiért Jézus Krisztus tanításait meg merte ismételni az elesettek és menekültek helyzetével kapcsolatban.


Most, hogy hajlandó idejönni, hirtelen jófej lett? :-)))))


Hallom, most Bayer Békamenetet akar szervezni a pápa miséjére! :-))))


A molinóra, ami az elején halad, stílusos volna Bayer-idézetet kiírni:


„Ferenc pápa vagy egy demens vénember, aki teljességgel alkalmatlan a pápai poszt betöltésére, vagy egy gazember.” !!!


:-))))

2023. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%

16-os, pont ezt írtam én is, veled párhuzamosan! :-)))))


Röhejesek a fideszesek! De ez már inkább szánalom, mint puszta közröhej!

2023. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%

#16: Nem kormányfő, hanem annál egy "cseppet" magasabb szinten lévő világpolitikai tényező. Hogy Bayer mit és miért mondott, azt kérdezd meg tőle! A pápa nem őhozzá érkezik, hanem:

[link]

Tudod, ha a szentatya, vagy bármilyen politikai vezető aszerint látogatna el a világ bármely pontjára, hogy helyi újságírók épp miket írtak, vagy mondtak róla korábban, akkor senki nem utazgatna sehová.

Hogy egy picit alacsonyabb szintre szállva (azaz a magyar ellenzéki oldalról) hozzak egy példát: Fekete-Győr András kijelenti, hogy Gyurcsány eltakarodhatna végre a magyar közéletből, majd a pártjaik közös listán indulnak a parlamenti választáson. "Hogy van ez kérem szépen?" :)

2023. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
43%
#18: Akkor hát tedd, amit tenned kell: röhögj szánakozva! Mi meg közben futószalagon nyerjük a választásokat, bő másfél évtizede. Örülök, hogy a pöcegödör alján is ennyire jól érzed magad. A pozitív hozzáállásod példaértékű! :)
2023. ápr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!