Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az ,hogy a magyarok...

Miért van az ,hogy a magyarok támogatják legjobban azt az álláspontot, hogy Putyin csak az orosz kisebbségeket védi?

Figyelt kérdés
Magyarok többsége szerint, Putyin kiáll az orosz kisebbségekért, és semmi gond nincs a háborúval. A többi országban teljesen más az álláspont.

2023. ápr. 25. 10:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
#9-#10 (ha ugyanaz írta) Attól, hogy fosod a szót és bizonyos szakaszoknál kiabálsz, még nem lesz igazad.
2023. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#11 Ja, hát természetesen nem attól lesz igazam, hanem attól, hogy TARTALMILAG tökéletesen igazam volt abban, amit leírtam. Ezért is vagy képtelen vele tényszerűen és tartalmi szinten vitába szállni - és választod a létező legszánalmasabb taktikát a hiteltelenítésre: A FORMAI kritikát.


Ezzel önmagában is leleplezed a saját érvelési képességeidet (pontosabban azok hiányát) - mivel egyetlenegy észérvet sem hozol fel cáfolatként, pusztán a hozzászólás külalakjához és terjedelméhez vagy képes hozzászólni (illetőleg megnyomni egy piros gombot), ami szánalmasan primitív reakció és rendkívül gyönge teljesítmény.


Mindezektől az óvodás színvonalú reakcióktól függetlenül is, abban, amit leírtam, igazam volt (a hozzászólás külalakjától, karaktertípusától és terjedelmétől függetlenül - pusztán TARTALMI okokból).

2023. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%
#12 Nem, a hozzászólásod nem más, mint színtiszta hazudozás és gyűlölködés. Nem érdemel annyit, hogy tételesen cáfoljam, mert szerintem csak trollkodsz.
2023. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#13 Nem, a hozzászólásom nem más, mint a színtiszta IGAZSÁG, érvekkel és tényekkel alátámasztva. Érdemelni sokmindent érdemelne, de te KÉPTELEN VAGY tételesen cáfolni, mivel napnál világosabb, hogy minden állítása IGAZ.
2023. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#13 Vegyük csak szépen sorra a #9-es hozzászólásom ÖSSZES állítását, egyenként:


1. Ebben a pontban azt állítottam, hogy putyin civilm áldozatai zömmel orosz ajkú ártatlanok voltak, a háborúját oroszlakta területeken vívja. Igaz vagy hamis?


IGAZ!


Íme Ukrajna etnikai térképe megyékre bontva: [link]

Itt pedig még részletesebben: [link]

(előbbin kékkel, utóbbin pirossal jelölve az ukrajnai orosz lakosság)


És íme a putyin által elfoglalt, szétbombázott, földdel egyenlővé tett területek, ahol a harci cselekmények zajlanak egy éve: [link]


Még a vak is látja, még a hülye is érti, hogy a kettő EGYBEESIK, tehát IGAZAM VOLT!



2. Azt állítottam, hogy putyin etnikai tisztogatást végez a sorozás során, sokkal nagyobb arányban soroznak a kisebbségek lakta területeken, mint ruszki régiókban, az oroszok helyett a kisebbségieket küldik tömegével meghalni a háborúba.


Erre MILLIÓ internetes forrás és bizonyíték van, de SZÁNDÉKOSAN nem nyugati forrást idézek, hogy nehogy nyugati propagandával vádolj, hazug módon (az eddigiek alapján bármilyen hazugság kitelik tőled).


Íme az ARAB ALJAZEERA cikke erről: [link]


Nem véletlenül írnak pont ők róla, mivel a putler által a frontra vezényelt, kiirtott kisebbségek jelentős része muzulmán kisebbség (csecsnek, tatárok, stb.)!


De millió forrás van erről! Nyugatiak is, persze, mint ezek:


[link]

[link]

[link]


4. Itt több dolgot is állítottam, vegyük sorra:


4.1. Ukrajnai magyarok néznek farkasszemet a ruszki gyilkosokkal a fronton. IGAZ! Íme:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


4.2. Állítottam, hogy putyin háborúja miatt Kárpátalja kiürül, lakosságcsere történt és történik. Ez a cikk híven tükrözi, ami történt:


[link]


De rengeteg forrás van erre is! (már unok linkelni)


4.3. Állítottam, hogy moldáviai orosz kisebbségiek online petíciót írtak putlerhez, amelyben azt követelik, hogy hagyja békén az országukat, ne támadja meg Ukrajnához hasonlóan Moldovát is, legyen szíves NE "VÉDJE MEG" őket, mert elégedettek a jogaikkal!


Erre számos román nyelvű forrás van, de úgyse tudsz románul, magyar nyelven csak ezt találtam hirtelen: [link]


"Nem ez az első alkalom, hogy Moszkva az orosz nyelvet, illetve az oroszul beszélők helyzetét hozza fel Moldova kapcsán. Idén márciusban például a moldovai orosz nagykövetség gátlástalanul keresett meg orosz ajkúakat azzal a kéréssel, hogy haladéktalanul jelentsék, ha „nemzetiségi, kulturális, vallási vagy nyelvi megkülönböztetést tapasztalnak”. Válaszul a Moldovában élő orosz ajkúak prominens figurái online petíciót indítottak, amelyben felszólították Moszkvát, hogy hagyja már békén az országot, ahol ők semmiféle diszkriminációt nem érzékelnek."



ÖSSZEGEZVE: Tisztán látható tehát, hogy amit leírtam AZ A SZÍNTISZTA IGAZSÁG, minden egyes állításom TÉNYEKKEL ALÁTÁMASZTHATÓAN IGAZ, az érvelésem pedig koherens, logikus és meggyőző.


Amit én leírtam - mint azt fentebb tételesen is bizonyítva láthatjuk - A SZÍNTISZTA IGAZSÁG.


Amiket te állítottál (hanyagul, szubjektíven és teljesen megalapozatlanul, hivatkozások és valós adatok nélkül) viszont HAZUGSÁG.


Ennyi.

2023. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
#15 Téged karakterszámra fizetnek? És a nagybetűk dupla pénzt érnek?
2023. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16 Neked még nem küldték le a propagandaközpontból a választ, amit copy-paste-elni kell mindenre, azért maradtál érvek nélkül?
2023. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Most épp Bahmut orosz lakosai örvendezhetnek annak, hogy putyin épp most védi (értsd: támadja) a városukat!


Az invázió előtt még 62%-ban orosz anyanyelvű lakosság által lakott város most ilyen szépen virágzik éppen, az ott élő oroszok legnagyobb örömére és boldogságára:


[link]



De a szintén orosz többségű Mariupolt is gyönyörűen felújították az oroszok, az ott élő testvéreik nagy-nagy örömére: [link]


(A kép bal oldalán a "borzalmas" ukrán "elnyomás" idejében nyomorgó városkép látható, a jobb oldalán a "felszabadított", "megvédett" város, putyin áldásos beavatkozása után)


A szintén orosz többségű Harkov lakói is nagyon örültek a testvéri rakétáknak, amelyek által ilyen szépen kipofozta a városukat putyin:


[link]

[link]


Ilyen szépen "védte" meg putyin a saját népét Ukrajnában...

Örömtáncot is járnak épp az ott élő oroszok a temetőkben, a tömegsírok körül!

2023. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#15 Egy rendkívül buta, ostoba ember. Azt nem mondja, hogy a kedvenc ukránjai élő pajzskènt használják a civileket. Azt se mondja ez a szerencsètlen barom, hogy a kiskedvencei sokszor óvodàk, iskolàk mellè àllítják fel az àllàsaikat.
ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#16 Egy rendkívül buta, ostoba, hazug "ember". Ruszki hazugságpropagandát büfög fel, emésztetlenül. Nagy szerencse, hogy hazudni is ostobán, bután hazudik - ezért lelepleződik hamar. Aki járt a háború kezdete óta Ukrajna területén, mindenki tudja, hogy hazudik ez az ostoba buta "ember". Én jártam!


Minden, amit állít a szerencsétlen barom, ostoba, buta hazugság. Nem több mint egy ruszkinyaló, akinek putyinszéklet fröcsköl a szájából, amikor beszél.

ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!