Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a magyar ember...

Magyarországon a magyar ember nem él, hanem éppen csak megél?

Figyelt kérdés
[link]
2023. ápr. 23. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Attól függ, ki. Minden esetre egyre többen jönnek ide külföldről dolgozni, mert már olyan magasak a bérek.
2023. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak olyan rétegek akikre ez igaz, de az ismerőseim gond nélkül megélnek. Ez nem azt jelenti, hogy zsebből kifizetnek egy házat, és nem kell albérletben lenniük, vagy több generáció családi házban, viszont egyiküket sem fenyegeti az, hogy nem tudnának mit enni, nem férne bele nekik kocsi, nyaralás, szórakozás (étterem, buli,mozi, vagy csak egy laza kávé valahol)
2023. ápr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Túlél
2023. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
1, igen, igazad van, tiszta lakosságcsere történik, mint az ukránoknál. Csak nálunk az a helyzet, hogy az őshonos magyarok, nem tudnak már ebben az országban megmaradni, mert számunkra egyre élhetetlenebb az ország, igy jó lesz azon embertömegek, akik ellen páréve még harcolt a magyar kormány, mert el akarták venni a munkánkat, a kultúránkat és még a törvényeinket sem tartották be.
2023. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
4: Aki itt nem tud megélni, az tényleg élhetetlen, a selejt menjen csak máshova. De továbbra sem értem, ha itt nem lehet megélni, miért jönnek egyre többen ide dolgozni és élni?
2023. ápr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Sokan vegetálnak csak, mégtöbben dőzsi-habzsiban élnek. Mivel a nép nem szólal fel emiatt, így valószínűleg tetszik mindenkinek a téma:).
2023. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

5, köszi, mindig is tudtam, hogy selejt vagyok, de nekem külföldre kellet jöjjek hozzá, hogy erre rájőjjek, mert, hogy csak itt tudtam, olyan karriert teremteni magamnak, amit otthon 10 évnyi próbálkozás alatt sem sikerült. Köszi.


Egyébként, az, hogy egyre többen mennek oda, az érme másik oldalát nem veszed figyelembe, miszerint, a 10 évnyi sikerpoltika eredménye, hogy egy megyényi magyarral lettetek kevesebben és annak ellenére, hogy egyre többen mennek oda, mégis valahogy 200000 ember döntött úgy, hogy a brexit végett épp összedőlő Angliában is szivesebben marad, mintsem, hogy hazamenjen. Értem én, hogy egyre többen mennek oda, csak mi meg azt nem értjük, hogy minket miért nem akartok.

2023. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Többnyire igen, ezért nem volt polgárosodás. A polgárosodás alapja, hogy az államtól függetlenül jól megél, tehát az anyagi függetlenség. Így nem aszerint dönt hogy ki adja a több pénzt, krumplit, adókedvezményt, hanem ésszerűbb, hosszabb távú célok alapján.


Na a fidesz éppen arra gyúr, hogy az emberek anyagilag mégjobban függjenek az államtól, így pár zsák krumplival, alamizsnával megvehetők legyenek az emberek.

2023. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

A Telexet idézni az nem tájékozódás.

Hiteltelen, ellenzéki lakájmédia, amit az Ellenzékesek fizetnek, hogy mindent sz**-nak állítsanak be.

2023. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
A kutatások szerint a társadalom közel fele prekárius, azaz igen, épp csak megél, hónapról-hónapra él, nincs tartaléka, megtakarítása, stabil jövedelme.
2023. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!