Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is dühös, az alapítványi...

Más is dühös, az alapítványi egyetemi rendszerre?

Figyelt kérdés

26 évesen, vagy később szeretnék menni egyetemre, de teljesen kilátástalannak tűnik a helyzet.


Más hogy látja?


Én azt látom: hogy a magyar kormány csak a gazdagokat és a fizetősöket támogatja, az ő boldogulásukat segíti. Vagy rosszul gondolom? - Nagyon nehéz ma már szakmát is szerezni...



2022. márc. 17. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Nem, egyáltalán nem vagyok dühös. Ez egy komoly előrelépés. Csak egy lúzer nem képes befejezni egy képzést ma Magyarországon.
2022. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%

És ennek mi köze az alapítványi rendszerhez? Aki gazdagabb, annak mindig könnyebb volt tanulni. 10-20-30-40------100 éve is.

Én is középiskola után rögtön mehettem dolgozni. Munka mellett, levelezőn tanultam tovább. Mint még sokan mások. Nem lett semmi bajunk. Utólag nem is bánom, hogy így alakult.

Szakmát szerezni meg egyáltalán nem nehéz. Van több lehetőség is.

2022. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Röhögnöm kell. Akkor ti nem átlag emberek vagytok, nem érzékelitek a valóságot.
2022. márc. 17. 10:12
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a mutyi miatt zavaró.
2022. márc. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
3: De átlag ember vagyok. Ha nem az lennék, akkor nem munka mellett kellett volna tanulnom. Aki tanulni akar, az megoldja valahogy. Én huszonéves voltam, de a csoportomban volt sok idősebb is, 40-60 közöttiek is. Szóval ha valaki igazán akarja, akkor bármilyen életkorban tanulhat.
2022. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja csak tudod az alapítványi egyetemeken gondolom nagyjából szűrik ki fideszes és ki nem. Meg fizetős is.
2022. márc. 17. 10:17
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem, nem vagyok dühös. Miért lennék?
2022. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
"Ja csak tudod az alapítványi egyetemeken gondolom nagyjából szűrik ki fideszes és ki nem." Oké, ennyi ésszel tényleg jobb lesz, ha árufeltöltőnek mész.
2022. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
6: Nem szűrik. És nem fizetős. Ugyanúgy vannak államilag támogatott és fizetős szakok, ahogyan eddig is voltak.
2022. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

A valóságot te nem érzékeled. Egy egyetem egy óriási intézmény, ami tele van különböző gondolkodású emberekkel, oktatókkal, diákokkal.

Senkit se szűrnek, hogy fideszes-e. És ugyanúgy most is ott van a rengeteg baloldali, liberális oktató. Semmi sem változott.

2022. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!