Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is dühös, az alapítványi...

Más is dühös, az alapítványi egyetemi rendszerre?

Figyelt kérdés

26 évesen, vagy később szeretnék menni egyetemre, de teljesen kilátástalannak tűnik a helyzet.


Más hogy látja?


Én azt látom: hogy a magyar kormány csak a gazdagokat és a fizetősöket támogatja, az ő boldogulásukat segíti. Vagy rosszul gondolom? - Nagyon nehéz ma már szakmát is szerezni...



2022. márc. 17. 09:56
1 2
 11/18 meszike91 ***** válasza:
37%
Gyakorlatilag ellopták az egyetemeket és innentől kezdve ezek is a fideszt szolgálják a magyar emberek helyett.
2022. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ti még messziről sem láttatok életetekben egyetemet (kérdezős és 11-es) :D
2022. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
Megmondom őszintén, hogy én a BGE-re járok, ami alapítványi fenntartású lett, levelezős vagyok és én semmit sem érzékelek. Se pozitív, se negatív változást. Bár én már végzős is vagyok, tehát 2 félévet töltöttem így ilyen formában az egyetemen.
2022. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok, és nem vagyok Fideszes.
2022. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%
A kèrdezô szerintem a Karàcsony Gergely, az mutogat mindig màsra, ahelyett,hogy magàban keresnè a hibàt.
2022. márc. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A fizetősök alatt mit értesz pontosan? Az önköltséges hallgatókat? Mert ők aztán nincsenek kivételes helyzetben, nekünk, államisoknak van vagy 7-8 féle ösztöndíj, az önköltségeseknek meg 2. Csak a példa kedvéért.


Amúgy nálunk pont azelőtt volt modellváltás, hogy elkezdtem az egyetemet, szóval előtte nem tudom milyen volt, de most dől a pénz, sorra újítják fel a kolikat, napi 3 emailt kapok mindenféle pályázati meg utazási lehetőséggel az egyetemtől.

2022. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
60%

Előző vagyok:

Szerinted annak aki alapítványi egyetemre jelentkezik van a magyar érettségi végén egy extra kérdés, hogy

"Ön Fideszes?

X Igen

X Nem

X Talán"


Vagy hogy gondolod ezt a szűrést?

Amúgy attól, hogy modellváltás volt, ugyanannyi állami hely van.

2022. márc. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!