Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire jellemző az oroszellenesség?

Figyelt kérdés
A kocsiban mindig orosz rádiót hallgatunk, és nem akarjuk, hogy valaki emiatt belénk kössön.

2023. ápr. 21. 18:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Nincs orosz ellenesség, háború ellenesség van amit az orosz politikusok robbantottak ki.
2023. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Tele van hazaárulóval és kommunistával az ország. Sajnos nem mindenki oroszellenes, de sokan vagyunk.
2023. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%
Milyen az az orosz rádió?internetes?az oroszokat szeretjük hiszen akkor éltünk a legjobban amikor Moszkvából irányították az országot.akkor gyarapodott az ország, pedig ingyenpénzeket sem vágtak hozzánk.
2023. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%

Gyűlölik őket.


Most persze a többi válaszoló azt írja majd, hogy "szovjet édestestvéreink" meg "Az Óóbán miatt ruszkinyalás van" stb de nem vedd komolyan őket. Nagy részük csak unatkozó 13-14 éves belpesti troll.


Egyébként onnan tudom, hogy gyűlölik az oroszokat, hogy 5 évet éltem Magyarországon. Eredetileg Szerbiában nőttem fel, így nekem nagyon is van összehasonlításom a tényleges oroszpártiság és a libsi hisztis állítólagos "ruszki pártiság" közt.

Magyarországon van pár nosztalgiázó nyugdíjas, aki az oroszok mellett áll, de ők sem azért, mert támogatnák Putyint, hanem csak szimplán könnyes szemekkel emlékeznek vissza a Kádár-korra meg a Szovjetunió idejére. De ez alig pár százalék.

A magyarországiak döntő többsége konkrétan gyűlöli az oroszokat. Amikor Magyarországon éltem, akkor naponta a buszon meg az utcán vagy akárhol oroszgyűlölő ruszkizós szövegeket hallottam.


A liberálisok szerint azért van állítólag orosz barátság Magyarországon, mert a lakosságnak nem 100% gyűlöli elvakultan az oroszokat, és a szélsőséges oroszgyűlöletből nézve minden putyinizmus, ami nem annyira elvakult mint ők. Kb ugyanaz, mint amikor a neonácik lezsidóznak mindenkit, meg szerintük mindenki zsidóimádó, aki nem osztja az ő radikális nézeteiket, a szélsőjobbról tekintve mindenki zsidó. Kb hasonló.


De jártam más országokban is. És, mint írtam Szerbiában nőttem fel, így tudom mit jelent ténylegeses az orosz-pártiság. De ami Magyarországon van, azt simán betehetjük az oroszgyűlölő országokkal egy fakkba.

2023. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%
Inkább oroszbarátság van, szinte a lakosság 80%a
2023. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos elég sok az oroszgyűlölő, USA-imádó marxista.
2023. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

4) igen,nosztalgiázunk mert most európa legalja lettünk minden mutatóban miközben nyugati árakat szabadítottak ránk.

Az euró bevezetése még napirenden sincs.mit ért el ez az ország az elmúlt 30 évben?mit tud felmutatni?több mint félmillióan elmenekültek már,nyomor van mindenhol a fővároson és győr környékén kívül.ehhez képest a szocializmus kánaán volt..

2023. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem az oroszokat gyűlölöm. Putyin és a bandája dögölne már meg.
2023. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

19:04: ott a pont.

Előbb-utóbb be fog következni, ez biztos. De ha lehet, akkor egy szibériai ólombánya mélyén történjen meg.

2023. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

#7


Akkor ideje lenne az állandó ruszkizás meg putyinozás helyett végre elkezdeni egy jobb jövő építésén fáradozni

2023. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!