Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Határon túli magyar vagyok,...

Határon túli magyar vagyok, imádom a Fideszt és Orbán Viktort,mindig ő rá szavazok!! Most akkor minden ellenzéki gyűlöl ez miatt engem ??

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 13:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, gyűlöllek
Nem ,ettől még semmi bajom sincs veled
21 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem gyűlöllek, csak gyagyásnak tartalak.
2023. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%

hataron beluli cgany vagyok! imadom a fityeszt! mindig o rea savazok!


most akkor utalnak engem a fideszesek es ellenzekiek is???? ez miatt engem??

2023. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem gyűlöllek, csak azt gondolom, hogy felelőtlenül beleszólsz más ország belügyeibe. Tudod van az a mondás, hogy kibicnek semmi sem drága. Ha itt élsz, akkor pedig vak vagy.
2023. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Áldozatnak tartalak, nekem meg miattatok kell másik országban élnem, ha abban az egy nyamvadt életemben boldognak akarok lenni.
2023. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Én sem gyűlöllek, de ameddig ide nem fizetsz adót, nem itt élsz, tulajdonképpen nem adsz semmit a közösbe, nem lehetne beleszólásod alapjáraton. Mintha a szomszéd csak azért szólna bele a tetőfelújításodba, mert melletted lakik, és rózsaszínen hülyén nézne ki, holott egy fillért nem ad neked, csak ugyanazt a nyelvet beszéli.
2023. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az ellenzékiek többsége nem azért nem kedveli a fidess szavazókat, mert a fidessre szavaztak. Inkább azért, mert közösséget vállalnak egy korrupt, elavult, fasisztoid maffiakormánnyal.

Az olyanokat, mint te, akik nem tudják konkrétan mire szavaznak, nincs szinte semmi rálátása a tényleges politikai környezetére ennek az országnak, azokat sajnáljuk/megvetjük.

2023. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Fura, hogy ha "rólunk" van szó, akkor a mi dolgainkba ne szóljanak bele. Kivéve a V.I.P-sok.

Csak ennyi a véleményem...

2023. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%

Én nem a határontúli magyarokat gyűlölöm, hanem az ellenzéki pártokat és politikusokat, mert azok tehetnek arról, hogy a fidesz hatalmon van. Az, hogy nem tudnak letenni semmit az asztalra,hogy talán megszavazzák őket az emberek. Azt, hogy nincs más választása az embernek a szavazófülkében mint a kétfarkú kutyapárt vagy egy péniszt rajzolni. Erről ők tehetnek.

De az ellenzéki szavazótábor se semmi, persze, hogy nem erőltetik magukat a politikusok. Milyen jellemző hozzáállás itt is ennél a kérdésnél azt tolja mindenki, hogy vonjuk meg a hatarontúliaktól a szavazati jogokat, mert ők tehetnek arról, hogy a fidesz hatalmon van. És inkább gyűlöljük a határontúliakat meg romanozzuk őket hiszen nem itt fizetnek oadót. És trükközzünk. Módosítsunk törvényeket, cselezzük ki a másikat hogy miénk legyen a hatalom. Nem így kapott 2/3-ot a fidesz? Ilyen sunyi módszerekkel?

Persze, ez így könnyebb volna, vonjuk meg a hatarontúliaktól a szavazatot és hopp ölünkbe pottyant a hatalom. Nem ám mondjuk nem is tudom, meg kéne egyáltalán szólítani a határon túli magyarokat? Kampányolni, párbeszédet indítani, foglalkozni a problémáikkal, képviselni az érdekeiket, tisztázni nekik, hogy ők is a magyar nemzet részei számítunk rájuk, és ők is számíthatnak ránk, meg ilyenek. Nem az nehéz, az bonyolult, abba erőt kell fektetni, ahhoz programm kell, ahhoz megegyezés Partok között. De erre képtelenek láthattuk az elmúlt 13 evben. Pontosabban londoni magyarokkal meg tudta csinálni Dobrev érdekes. Innen is látszik milyen számító, azért megy mert onnan fix, hogy kapja a szavazatot. Annak ellenére, hogy nem itt fizetnek adót.

2023. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%

Nem gyűlöllek. Keresztényként amúgy sem kéne gyűlölöm senkit, de olyat meg pláne nem fogok, akiről gyakorlatilag semmit sem tudok.

Kicsit sajnálom, hogy nem látod, hogy nekünk- és akár a határon túli magyarok helyzetének (a magyarok nemzetközi megítélése miatt) milyen káros ez a kormány.

2023. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
semmi gond, majd én is arra szavazok Romániában aki titeket meglop
2023. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!