Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már ismertek olyat aki a...

Már ismertek olyat aki a felrobbant élelmiszerárak miatt kipróbált valami "egzotikus" ételt, mint a kínaiak Kínában?

Figyelt kérdés

Tehát most gondolok a híres/hírhedt kínai kutyaevésre, vagy egyéb háziállat fogyasztására. Esetleg valami bogár, rovar, lárva fogyasztásra, ilyen is biztos van Indiában pl.

Magyarországon volt toronymagasan a legmagasabb az élelmiszerár emelkedés egész Európában, padlóra vertük ebben még Ukrajnát, Moldovát is meg mindenkit. Kíváncsi vagyok, azaz 1 millió ember, akik az utóbbi 1 évben "kiszorultak" a boltokból, most mit esznek? Ti ismertek ilyen mélyszegényeket, ha igen, mit zabálnak?


2023. ápr. 15. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2023. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyat ismerek akik sajátmárkás cuccokat kezdtek el vásárolni.
2023. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Fúúúj bacdmeg, éppen eszem. Ha érdekel, Oven Baked nevű chipset.


Amúgy továbbra is eszem naponta csirkehúst, de kell, mert hobbitestépítő vagyok. Persze így magyar viszonylatban kifejezetten jómódban élek, vagy jómódban. Ilyen téren szerencsés vagyok, pedig nem dolgozom, egyetemista vagyok.

2023. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég elkaptak valakit, aki a kutyáját készült megsütni...
2023. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fúj! És nem ismerek ilyet. Ettől jobb ismeretségi köröm van, ha meg akadna is ilyen az is inkább hallgatna róla, mert enyhén szólva sem valami tetszetős dolgok ezek.
2023. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!