Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem röhejes ez a vármegyézés?

Nem röhejes ez a vármegyézés?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
De
2023. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
De! Szerintem is az. A Nagy Ember álomvilágához ez (is) kell.
2023. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Az, de nekem nincs vele bajom.
2023. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
A jobbágyozás lesz majd durvább!
2023. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2023. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
Az is röhejes, hogy minden második napon felkerül egy ezzel kapcsolatos kérdés. Kicsit olyan ez, mint a holokauszt a Mi Hazánknál vagy az LMBTQ a Fidesznél. Mármint arra gondolok, hogy mindkét téma állítólag túl van tolva, miközben senki nem foglalkozik velük rajtuk kívül.
2023. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Az is röhejes, hogy minden második napon felkerül..."

Nem nagyon szoktam ebben a kategóriában írni, olvasni... a háttérben megy a tv és hallom, hogy már megint vármegyéznek. Amikor kiírtam a kérdést, a rendszer nem dobta fel, hogy már lenne hasonló.

2023. ápr. 15. 18:37
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
A tudatszintet szeretnék levinni 16-17 századira. Minél többször hallod/használod a vármegye szót, annak a kornak a szellemisége áttranszfolmálódik a mi századunkba, és már az eleve sötétben tartott (tájékozatlan) gombák, egysek szerint: birkák (befolyásolhatók, naívak) elméjében , ami a kor szelleméhez tartozott viselkedésükben a jobbágyiságot megvalósítsák tudattalanul. A fidesz erősen használja az okkult erőket, pl. Várba költözött a miniszterelnök.
2023. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Csak viccelődtök. Majd lekonyul a szátok, amikor arról értesültök, hogy minden vármegyében felépítenek egy-egy várat is, hogy ne okozzon gondot az elnevezés. Természetesen ez is a Ti adótokból megy majd.
2023. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%

a vámegyét 1900-as évek felénél szüntették meg a kommunisták. szóval nem,nem 16-17-dik századiak,ahogy a 8-as írta.


illetve nemkell várat se építeni,mert mindegyik vármegyében van vár, akár egyben akár romokban,de vannak.

emellett a vámegye egy közigazgatási egység,nem feltétlen szükséges várat építeni .

2023. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!