Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi abban a "háborúpártiság",...

Mi abban a "háborúpártiság", hogy a plakátokra kiírjak: "Ruszkik haza!" ?

Figyelt kérdés
1989-ben egy Orbán nevezetű ember ezzel a "Ruszkik haza" szöveggel kampányolt. Most akkor mi van? Lerohantak egy szomszédos országot, menjenek haza!

2023. ápr. 13. 09:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
24%

de ez is általánosítás hogy az összes fideszes ilyen ez oly mint mikor a második vh-ban az összes német,olasz,magyar, stb el lett könyvelve nácinak mikközbe a valóságba durván a lakosság 10% a volt az.



ne átalánoítsunk ahogy elmondtam tudok kritikát fogalmazni a fideszről pl nem jó ez a kelettől függés de a nyugat azon belül is a jenkik szabadság szállítás néven végrehajtott agybaja se valami jó.



amúgy sokunk azért szavaz vityára mert nincs jobb alternatíva és ő a kissebbik rossz is egyben.



az igazság hogy amíf g a múlt évszázad politikusai és tanítványaik mint márki zaj vannak a parlamentbe addig sajnos a fidesz a legjobb választás mert a baloldal inkompetens. ezen kéne váktoztatni és talán nem menne innen mindenki és vége lenne ennek a 23 éve tartó netes és médiás polgárháborúnak.



18 voltam

2023. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
66%

#21 - Sikerült egy jó kis önellentmondást összehoznod: először azt írod, hogy nincs alternatíva, aztán azt mondod, hogy azért inkompetens a baloldal, mert a múlt évszázad politikusai alkotják.


Kis törióra: a Fidesz, élén Orbánnal még a rendszerváltás előtt, a KISZben kezdett politizálni. Szóval ezen logika mentén a Fidesz éppen olyan inkompetens, mint a baloldal.


Egyébiránt én még emlékszem a "Csak a Fidesz!" szlogenre. Ennek a szellemi öröksége az az egyébként hamis állítás, hogy nincs alternatíva. Nos, ezt szoktam suttogó propagandának hívni: az a célja, hogy azt a választót, aki érzi, hogy marhára nincsenek rendben a dolgok, elbizonytalanítsa, és ahelyett, hogy az úgy döntene, hogy él a demokrácia adta lehetőséggel, és másnak is ad lehetőséget (hátha kiderül, hogy valójában nem is alkalmatlan), inkább tovább tapicskoljon a Fidesz húgymeleg autokráciájában, miközben az kilopja alóla a múltat, a jelent és legfőképpen a jövőt.

2023. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!