Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debrecenieknek tényleg olyan...

Debrecenieknek tényleg olyan jó lesz az akkumulátorgyár?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 2. 12:32
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
24%

Debrecenben a CATL egy iparterületre, és nem termőföldre épül!

Tehát semmilyen mezőgazdasági termelést nem érint!

2023. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
61%

11#

De lehetne művelhető. A mezőgazdaságunkat, élelmiszerbiztonságunkat kéne visszaépíteni.

2023. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
66%

12 - Ha a sík hülye LMP és a Momentum kérdéseit jóváá hagyták volna népszavazásügyileg - és az érvényes és eredményes lett volna - akkor gyakorlatilag semmilyen élelmiszeripar nem települhetne újonnan a városba (a régiek sem üzemelhetnének) - mert olyan elmebeteg vízfogyasztási értékeket követeltek, ami minden értelmes élelmiszeripar fejlesztést alapból kizárt volna!!!

Ezért örülök, hogy nem mentek át a kérdések!!!

(amúgy sem jött volna össze a 33.812 db. aláírás..., legalább nem égetik magukat még jobban!)

2023. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
72%

12 - az a föld a város tulajdona, és a város nem foglalkozik mezőgazdasággal...

A több tízezer hektárnyi parlagon álló területek nem izgatnak, csak pont ez a 2200 hektár???

Kapjatok már a fejetekhez!!!

2023. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
70%

14#

Éppen erről beszélek.

2023. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
79%

Én 3 "tüntetésen" voltam.

Azt tapasztaltam, hogy ez a "harc" leginkább a Fidesz ellen van, és nem a környezetvédelem mellett! Mivel gyűlölöm a (mai) politikát, így nem megyek több megmozdulásra, mert semmi értelmét nem látom: a Fidesz erőből úgyis végig fogja vinni a beruházásokat, miközben az elektro-mobilitás valóban a jövő lehetősége!

Nem akarok a zöld jövőért úgy küzdeni, hogy közben keresztbe teszek a jövő technológiájának!!!

2023. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
79%

"Azt tapasztaltam, hogy ez a "harc" leginkább a Fidesz ellen van, és nem a környezetvédelem mellett! Mivel gyűlölöm a (mai) politikát, így nem megyek több megmozdulásra, mert semmi értelmét nem látom: a Fidesz erőből úgyis végig fogja vinni a beruházásokat, miközben az elektro-mobilitás valóban a jövő lehetősége!


Nem akarok a zöld jövőért úgy küzdeni, hogy közben keresztbe teszek a jövő technológiájának!!!"


Az ellenzéki politizálás elérte nálad a célját és ráadásul hiszel ebben a méregzöld átállásban is.

2023. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Az általam feltett videóban szakemberek nyilatkoznak, ott egyetlen politikust nem láttam. Az a föld a legjobb minőségű termőföld volt, nem ugar. Valahogy a szakembereknek jobban hiszek, mint a politikusoknak. több, mint 60 éve élek Debrecenben, cívisként látom, hogy egy gyönyörű, élhető, virágos, zöld városból egy betonrengeteget csináltak. Napi szinten járok a Nagyerdőre, minden 3-ik fa gyökerestől kidőlve, akkora a szárazság. Folyamatosak az áramkimaradások. Ez a város sem víz, sem energia szempontjából nem bír el egy ilyen gyárat. De ha belehallgatnátok a videóba, talán eljutna hozzátok is, miről beszélek.
2023. ápr. 2. 16:47
 19/39 anonim ***** válasza:
79%
Nincs valódi, őszinte kritika, beismerés. A fogyasztói tömegeket lehetetlen meggyőzni. Gyakorlatilag engem sem. Ha összejön a tervem, megpróbálkozok egy részlegles kivonulással. Szinte bármilyen földterület művelésre fogható.
2023. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
68%

Olvass szakvéleményeket más szakemberektől is!!!

(a te "szakembereid" honnan ismerhetik a CATL gyártástechnológiáját??? Mert anélkül félő, hogy nagy közhelyeket, nagy baromságokat mondanak!)

2023. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!