Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a tippet, hány hónapot/évet...

Mi a tippet, hány hónapot/évet bír még ki a kormány?

Figyelt kérdés
Ha szétnézünk az országban 2023 nem a mi évünk. Talán már a gyurcsány korszakot is sikerült alulmúlni.

2023. ápr. 1. 20:44
A kérdező szavazást indított:
1 hónap
3 hónap
9 hónap
1.5 év
Következő választást elbukják
Következő két választáson még marad
Orbán haláláig
40 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Until the end of time... Ilyen társadalom mellett. Hisz "Nehogy má'n a Gyúúúúrcsán jöjjön vissza!" gondolkodás működik itt csak.
2023. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Az emberek már nem vásárolnak a boltba ilyet még nem láttam én fidesz helyébe le mondanék.
2023. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Az a durva még a ksh szerint is egy aranykor volt a gyurcsánykormány a mostanihoz viszonyítva mégis attól félnek ami kevésbé szar mint ez :D
2023. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Amíg Ferkóék praktizálnak (mindegy, hogy a háttérből csak, vagy kitesznek egy DK-s hazaáruló bábot, tudni fogjuk), addig Viktor bizony hatalmon marad...
2023. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
De mi a fenét esznek ezen a kövér csuti Döbrögin a falusi nénikék?
2023. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
#5 Èn sem èrtem, règen legalàbb sàrmis volt.
2023. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Kövezzetek meg, de nem csak Orbán, hanem Gyurcsány halála is kelleni fog. Egyszerűen túl nagy támadási felület, teljesen mindegy ki éppen a vezér, ha az alternatíva sokak szerint rossz, mert a propaganda médiában folyamat az megy, hogy Gyurcsány visszatérne.
2023. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

1-es válaszolónak


Azt is hozzátenném, hogy ilyen idióta, fogalmatlan és szánalmas ellenzék mellett tényleg az idők végezetéig lesz hatalmon a Fidesz.


Mondom ezt úgy, hogy tele a t...köm Orbánékkal, és bár kényszerből, de tavaly az összefogásra szavaztam...

2023. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

2034-ig megbuknak szerintem.

De évszámot megtippelni pontosan...ember legyen a talpán akinek sikerül.


1 éve viszont a klubrádióban Ágh Attila politológus/egyetemi tanár azt mondta a választás után, hogy szerinte nem fogja végigcsinálni az Orbán kormány a 22-26-os ciklust. Meglátjuk....

2023. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha a magyarok zöme ilyen síkhülye, hogy bedőlnek a kormányzati propagandának, ami mindenhonnan árad az országban, akkor szerintem még a következő választást is simán nyerik. Elég csak megnézni itt a GYK-n feltett kérdéseket, már abból látszik, hogy egyesek mennyire beveszik az origo, a Magyar Nemzet, a vadhajtasok stb. stb. cikkeit..
2023. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!