Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik Orbánék azt hogy...

Miért hiszik Orbánék azt hogy nekik alanyi jogon járnak az eus pénzek? Minden tag teljesiti a feltételeket csak az orbánék nem,ezért nuku pénz,de akkor miért vergödnek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 30. 11:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

3


Igen erre irtam, hogy fejlesztésekre kapjuk a pénzt, de a kormány stadionokra költi, ahelyett mondjuk, hogy a Szent János kórházat vagy a Szent Imrét modernizálja, pénzelj belőle, így az egészségügyet.


De nem ő inkább szétverné a MOK-ot, ami az egészségügy kárára megy.

2023. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Én nem értem a felháborodás okát. A fidesz szerint a jogállam fohalma egy kitalált dolog, akkor mit kérnek számon az EU-n?


Az erősebb kutya b.zik. nem kellett volna húzgálni a nyugat bajszát. Bármikor kiléphetünk, ha nem tetszik valami

2023. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%
12) Az EU nem a Szovjetunió, hogy minden tagállamnak mindenről ugyanazt kéne gondolni.
2023. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%
A jogállami duma egy nagy mese. Képzeljük el mi lett volna ha Le Pen nyerte volna meg a francia elnökválasztást és megcsinálja ugyanazt, mint Macron, hogy a paralamentet megkerülve bocsát ki több millió embert érintő törvényeket. Ha Le Pen lenne a frajncia elnök, már egész Brüsszel meg a mainstream médiák azzal lennének tele, hogy Le Pen leépíti a demokrációt meg semmibe veszia parlamentet, Orbán mintájára ajarja formálni Franciaországot. Persze, most Macron esetén csönd van.
2023. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#13 A többség dönt, mint itthon. Ha itthon rendben van a többségre hivatkozás akkor ott is legyen rendben
2023. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
81%
#13 Valóban nem a Szovjetunió ugyanis nem kötelező tagnak lenni. Ki lehet lépni, a Szovjetunióból nem lehetett. Ha nem tetszenek a szabályok akkor menjetek. Nincsenek tankok, amik visszatartanának.
2023. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
19%
#16 Az EU-ból sem lehet kilépni. A briteknek is csak papíron sikerült, a gyakorlatban minden idióta szabályozás vonatkozik rájuk, csak a megalkotásukban nem vehetnek már részt. (Nem mintha ez számítana, úgyis rákényszerítenek minden tagállamot, hogy szavazza meg.) Egyébként meg Ukrajnában, miután visszamondták az EU-val a csatlakozási szándékukat, puccsal eltávolították a kormányt, és azóta háborúban és káoszban van az ország. El lehet képzelni, mi lenne, ha valamelyik tagállam konkrétan ki akarna lépni. Nem úgy, mint az Egyesült Királyság, hanem tényleg.
2023. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%

#17 Nem kell itt a szanalmas rinya. Semmilyen eu-s szabály nem vonatkozik a UKra nem kell migransokat befogadniuk. Nyugodtan lehet követni a példájukat.


Ukrajnai helyzetértékelésed pedig egy hat eves felfogásáról tanúskodik. Köze nincs a magyar helyzethez

2023. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%

Mert ők is kádárista felfogásúak.

Kádárista felfogása: "Nekem minden alanyi jogon jár, mert magyar vagyok."

2023. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!