Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » TAJ-omon nincs biztosítás,...

TAJ-omon nincs biztosítás, elvileg alanyi jogon jár annak aki gyesen van. Azt sem bánom, ha fizetnem kell. De mégiscsak jobban esne, ha járna. Hol tudom intézni? Mik a feltételek? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Multhéten voltam orvosnál és figyelmeztetett, hogy probléma akadt intézzem, mert ki fogják számlázni. Ráadásul mennem kellene orvoshoz.köszi a válaszokat

2013. ápr. 3. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gyes-en vagy, akkor rendben kéne, hogy legyen a biztosításod.
2013. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előtte milyen jogon vehetted igénybe az eü. ellátást?

Munkaviszony, tanuló, önkormányzat rendezte, stb....

2013. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tanulóként aztán önk. által.
2013. ápr. 3. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Szüléskor bejelentetted a NAVnak a T1011-es nyomtatványon, hogy jogosult lettél az eü. ellátásra?

Mert az önkormányzat a szülésed napjával kijelentett.

2013. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utólag ebből nem lesz baj? Be fogják hajtani? Egyébként nem értem, hogy voltam azóta orvosnál de nem szóltak. most utoljára szolt h gebasz van.Köszönöm a segítséget még ma elintézem.
2013. ápr. 4. 09:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szülésig fizette az önkormányzat, akkor nem lesz belőle baj, hogy csak most jelented be és nem is fogják behajtani rajtad.

A rendszer se nem naprakész, se nem pontos, könnyen lehet, hogy csak most tűnt fel, hogy nincs rendezve a TBd.

2013. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!