Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz vajon hány meleg...

A Fidesz vajon hány meleg és/vagy perverz tagot rejtegethet még maguk között?

Figyelt kérdés

Szájert és Borkait és jól elrejtették, és helyben is tudok egy-két Fideszes politikusról aki jobban szereti a saját nemét mint a másikat.

Vajon hány ilyen politikus lehet még közöttük?



2023. márc. 22. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%

#8

"Konkrétan pl. a zalaegerszegi Fideszes polgármester is meleg és alaibi felesége van, ezt ott mindenki tudja."

Én meg ezt bizonyítékok híján nem hiszem el. Ilyet bárkiről lehet mondani, pl. most én kijelenthetem, hogy Eger fideszes polgármesteréről is tudja mindenki Egerben hogy meleg, attól még nem lesz igaz.


"De van még jópár más is."

Kik azok?

2023. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Illibektől bármi kitelik. Populizmus miatt melegellenesnek kell lenni közben pedig valóságban drogos alkoholista putyinimádó összemelegedett urak hölgyek. Benne van ez sajnos a magyar politikai vezetőkben.
2023. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%

Borkaival mi a gond?


Csapott egy görbe hétvégét!

Ez az öregasszonyok ízlésvilágába persze nem fér bele, az ellenzékiek meg habzó szájjal vonyítanak mert tudják, hogy ezzel a mocskos Fidesz ellen lehet uszítani az öregasszonyokat...:))


Persze amikor Gréczy Úr mutogatta a füttyentését akkor kuss volt a baloldalon...

2023. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
24%

Borkai se nem meleg se nem perverz.


A feleségével számoljon el otthon ha tud!

2023. márc. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

11:

Nem kell elhinned. Szájer mikor Sopron parlamenti képviselője volt, akkor is tudta mindenki, a Fidesz szavazók meg mind tagadták.


13:

Mondjuk hogy közpénzből voltak a prostik, tudom titeket narancskomcsikat ez nem zavar.

2023. márc. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
5%

#15

"Nem kell elhinned. Szájer mikor Sopron parlamenti képviselője volt, akkor is tudta mindenki, a Fidesz szavazók meg mind tagadták."

Már Sopronban is ilyen járatos vagy nem csak Zalaegerszegen?

És ki az a jópár többi?


"Mondjuk hogy közpénzből voltak a prostik, tudom titeket narancskomcsikat ez nem zavar."

Borkai itt perverzióval lett megvádolva, a kommentelő azt nem érti, hogy miért perverzió egy yachton gang bangelni.

2023. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!