Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy már Magyaror...

Mit szóltok, hogy már Magyarországon is megjelentek a kiskorú látogatókat is fogadó drag queen showk?

Figyelt kérdés

Nem úgy volt, hogy ez csak nyugaton van, nekünk semmi közünk hozzá, itt senki nem akar ilyet?


[link]


2023. márc. 22. 13:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:

70

Sértődés helyett inkább gondolkodni kellene.Ha a Fidesztől nem mennek át az ellenzékhez a szavazók soha nem fog nyerni az ellenzék.

Egyébként nem vagyok Fideszes csak a kétbitesek gondolják azt ha valaki valamiben egyetért a Fidesszel akkor az csak Fideszes lehet.

2023. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:

"Sértődés helyett inkább gondolkodni kellene.Ha a Fidesztől nem mennek át az ellenzékhez a szavazók soha nem fog nyerni az ellenzék."

Nem is erdekel az ellenzek, azt csinal amit akar. Csak sajnalom a hazamat, es egyre tehetetlenebbnek erzem magam a propagandaval, uszitassal, gyulolkodessel szemben, ami ebben az orszagban folyik evek ota. Mindez azert, hogy az a kutyauto hatalmon maradhasson, ezert kepes egy egesz orszagot megnyomoritani.

2023. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
7%

Hát egy biztos gyerekek.

Én bizony a fideszre szavaztam és ahogy látom, jól tettem.

2023. márc. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
Kaletát bezzeg a Gidesz próbálta kimozsdatni. Szájert is megtűrték, amíg nyilvánosan ki nem derült róla az igazság.
2023. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:

"Igen,tényleg nem vagyunk egyformák ilyenkor a normális emberek a saját oldalukon keresik a hibát és nem az ellenfelet hibáztatják amiért az jobban szerepelt.Megjegyzem amíg ilyen a másikat hülyének néző a ballib mentalitás addig senki nem fog átpártolni a Fidesztől a másik oldalra,de talán nem is baj."


Kicsim, ti sosem pártolnátok át a másik oldalra, de ezt már egyszer tisztáztuk.

2023. márc. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:

Én Angliában lakom, és fiatalok között is látom, hogy homofóbok, esetleg lenézik a transzneműeket. A drag queen felolvasásokról meg a túlnyomó többségnek rossz véleménye van.


Alapjáraton szerintem a melegséggel nincs gond, a nemátalakító műtétek viszont sokba kerülnek, és károsak az egészségre, szerintem nem kéne propagálni.

2023. márc. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
Én teljesen toleráns vagyok a melegekkel szemben és szeretem a drag showokat még sem lettem homoszexuális. Hogy lehet ez????
2023. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!