Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy már Magyaror...

Mit szóltok, hogy már Magyarországon is megjelentek a kiskorú látogatókat is fogadó drag queen showk?

Figyelt kérdés

Nem úgy volt, hogy ez csak nyugaton van, nekünk semmi közünk hozzá, itt senki nem akar ilyet?


[link]


2023. márc. 22. 13:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
65%
Miért lenne már káros? Attól, hogy valaki látja, hogy van ilyen is, attól az még nem lesz propaganda. Legfeljebb segíti azoknak az önelfogadását akik amúgy szintén ilyenek. Azért tartod károsnak, mert Te undorodsz tőle. Nem baj ha más nem? Amúgy engem hidegen hagy, hogy ki milyen műsort csinál vagy nem csinál. Heteroszexuális vagyok, soha nem vonzódtam a saját nememhez vagy kérdőjeleztem meg a saját identitásomat, szóval ez a része nem nyert.
2023. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
36%

11#


Ha hidegen hagy,hogy van-e, akkor miért zavarna, ha tiltanák?

Ez itt a baj, téged nem hidegen hagy, hanem támogatod az efféle mocskos erkölcstelen dolgokat.

2023. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
34%

"Nincs egyre több, csak egyre többen vállalják fel."


Vállalják fel, az odáig oké, de miért kell mindezt propagálni, terjeszteni, mintha ez egy természetes dolog lenne? Miközben ugye rohadtul nem az.

2023. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
32%

"Miért lenne már káros"


Nem tudom mióta jó dolog a gyerekek fogdosása.


Amúgy remélem észrevette mindenki:


1. Nincs ilyen.

2. Van ilyen, de nem úgy .

3. Van ilyen, de csak Nyugaton.

4. Jó, itthon is van ilyen, de nincs vele gond.


Stb..


A pedofíliával ugyan ezt fogják játszani.

2023. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
34%

"Miért lenne már káros"


Azért b_meg, mert a gyerekeknek fejlődésére káros.Nem normális mintát látnak.


Ez pedig a normálistól olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől.

2023. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
8%
14-es, már vannak "efebofil"-ok is. Ízlelgessük ezt a szót, azért remélem megszoknunk nem kell vagy sokszor szembesülnünk se kell vele.
2023. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
50%
#12:Azért zavarna mert szerintem a szabadsághoz hozzá tartozik, hogy mindenki megélje a saját szexualitását.
2023. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
46%
És az ilyen jelenségeket felkaroló baloldal meg azon csodálkozik, hogy nem szavaznak rájuk elegen. Amíg ilyeneket tűznek zászlóul a hajójukra, addig nem is fognak...
2023. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
50%
Mutatsz erről egy hiteles tanulmányt valamilyen magas impaktú tudományos szaklapból? Továbbra is érdekelne, hogy ha ilyen példát láttál volna gyerekkorodban akkor Te ilyen lennél? A gyerekek fogdosását meg ne mossuk már össze azzal, hogy valaki teret enged a saját szexualitásának illetve megéli azt.
2023. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 A kérdező kommentje:
#17: Butaság. Ez egy divat már a tinik között, régebben pedig nem volt az. Nem azért van egyre több, mert felvállalják, hanem mert ezt nyomatja a média meg az LMBTQ. Divatot csináltak belőle, ugyanúgy, ahogy bármi másból is, amit a tinik mindig bevettek, és vakon követtek.
2023. márc. 22. 14:19
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!