Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Európa miért a migránsoktól...

Európa miért a migránsoktól tart, amikor a cigány népességrobbanás sokkal keményebb? (2100-as előrejelzés)

Figyelt kérdés

2100-as előrejelzés szerint Kelet-Európa teljesen elveszett, de már Nyugat-Európa is egyre színesebb. Miért csak a migránsokról van szó mindenhol, amikor köztudott hogy a cigányság száma egész Európában drasztikusan emelkedik? Az előrejelzés szerint 8 olyan ország is lesz, ahol több mint 30% lesz a cigány népesség száma, sőt 3 olyan ország is lesz, ahol több, mint 50% köztük Magyaroroszág is (!!!!).


[link]


2023. márc. 13. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Migránsok több embert mészárolnak le mint a cigányok. Cigányok csak rablási szándékkal vagy indulatból szoktak ölni általában.
2023. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
A migráns is tulajdonképpen cigány... nem kell duplán belőlük.
2023. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nyugat-Európa egy arab-feka putri lesz, Kelet-Európa meg egy cigány putri. Ez a jövő, gyáva szar Európa.
2023. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Mert a migránsokkal lehet rettegtetni az ostoba rétegeket, a cigókat már kb megszokták.
2023. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 progizo ***** válasza:
95%

#1.: "Cigányok csak rablási szándékkal vagy indulatból szoktak ölni általában."


"Csak"? Szerintem ne öljön és ne raboljon, meg ne bűnözzön itt senki, semmilyen szándékkal.

Nem lehetne nyugodtan, egymást tiszteletben tartva élni ebben az országban?

2023. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő egyforma népség.
2023. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő élősködő, bűnöző alja korcs.
2023. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a felemelkedett vagyok, de nem tudom miről beszél. Azt garantlom , hogy addigra Európában egy cigány se lesz , de valószínűleg az egész világon se. Másodsorban a magyarorszagiak agresszívan. De én szoktam a keverekektol kapni adományt néhány ezer forintot igaz ez nem fedezi a pofonokat. A külföldi keverekek sokkal többet adnak , de nem írhatóm le , mert cenzurazzak. A magyarok és a golyok szinte semmit sem adtak.
2023. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

akkor mi a f@szért maradsz itt?

nem kaptal semmit? és az a sok segély? máshol nem kapnál semmit.

takarodj is el!

2023. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tudom elég sablon ez már.De hidd el,nem minden roma egyforma.Viszont ha megnézed a roma többség kezd szocializálódni,magyarok ők is valahol,valahonann.Viszont az én véleményem szerint(igaz nem sok roma barátom van) hamarabb jönnék szembe egy hazájában élő "magyar állampolgárral"mint egy kitudja milyen szokású több ezer km et jött teljesen más hitű,szándékú külföldi tag al.(migránsal)
2023. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!