Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi motivál egy cigányt, hogy...

Mi motivál egy cigányt, hogy a Jobbikra szavazzon?

Figyelt kérdés
Azon cigányok motivációját szeretném megérteni,akik a Jobbikra szavaztak.Fülöp Erik azt állítja,hogy százas nagyságrendben voltak ilyenek Tiszavasváriban.
2010. okt. 6. 09:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%
Az önismeret.
2010. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
72%

hehe, az utolsó válasz qrva jó :DDD

Amúgy aki azt írta, hogy azért, mert rendet szeretnének, az nem azt mondta, hogy akkor az a rendes cigány aki a Jobbikra szavaz, csupán egy tényt állapított meg! Mit kell itt vitatkozni ezen? Mindenki arra szavaz akire akar!

2010. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
31%
Szebb jövőt ,jobbik nélkül!
2010. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
54%
Hát vagy bedőlnek a dumának hogy a rendes cigányokat nem bántja a lombik vagy félnek és pont azért szavaznak rájuk hátha így nem lesz bajuk. Mindenesetre szomorúan hallom, mivel én is cigány vagyok, és sz*r érzés hogy a saját népem járul hozzá ehhez. (Igen cigány vagyok és tudok írni. Fantasztikus. Bámulatos.)
2010. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
60%

18:11-es

Akkor ezek szerint te hiába tudsz írni, ennek ellenére támogatod a bűnöző fajtársaidat, ami elég szomorú. nekem pl. cigány szomszédaim vannak, akik beilleszkedtek a magyar társadalomban és semmi kedvük nincs visszamenni a cigánytelepre a bűnözők közé. Ők ugyanolyan rendet és békességet akarnak, mint pl. én, vagy bárki ebbe a qurva országban. Példát vehetnél Róluk!

2010. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
78%
"és sz*r érzés hogy a saját népem járul hozzá ehhez". Mihez? Hogy valaki végre fel akarja számolni az ingyenélést, a cigánybűnözést? Tényleg szörnyű! Az a legnagyobb baj, hogy a cigányokat a mai napig be tudják etetni olyan dumával, hogy "ha a Jobbik, vagy a Fidesz kerül hatalomra, ők el fogják vitetni az összes cigányt gázkamrába, mert ugyanolyanok a vezetőik, mint Hitler". Nem egy cigány szájából hallottam már ezt a "nagy" gondolatot. Szánalmas.
2010. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
le lettek fizetve, más magyarázat nem nagyon van.
2010. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10"


Nem mindenki veszi ám be,hogy a lobbik rendet tud csinálni.

2010. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mert ez a cigány, aki a Jobbikra szavaz, észrevette, hogy abszolút nem rasszizmusról van szó amikor a párt a cigánybűnözésről beszél. Ez a cigány talán saját bőrén tapasztalja, hogy cigány "társai" terrorizálják, megverik, kirabolják stb. Ez a cigány nem dől be a média hazugságainak. Dolgozik, tisztességesen él, nem kuncsorog segílyért.....
2010. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mellesleg ez a cigány ritka értelmes fajta!!!
2010. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!