Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha orvosként kilépek a Kamaráb...

Ha orvosként kilépek a Kamarából/tagja maradok, az milyen előnyökkel/hátrányokkal fog járni rám nézve?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni, amúgy sem nagyon szoktam politizálni.


A tagdíj elég húzós egy évre, én amúgy nem érzem h túl sokat tenne bármihez is hozzá.



2023. márc. 4. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Gondolkozz el, hogy a Kamara mennyire képviseli a te érdekeidet! Ha úgy gondolod, hogy nem, és az előző években is csak a tagdíjat szedte be, akkor nem érdemes maradnod.
2023. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Kedves doktor úr !

Holnap majd egy komplikált vagbélműtét kapcsán fogod kérni a bölcs gyk kommentelők véleményét ?

Nem vagy te orvos csak egy fideszes troll. Annak is gyenge.

2023. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Miért, mennyi a tagdíj?
2023. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha jó fideszes vagy inkább belépsz a kamarai tagokkal mindig kitoló Parlag Lacikat ipari kamarájába.
2023. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
50 ezer körül van a tagdíj. Nagyon zavaros infók jönnek a médiából a kamaráról. Nyomott- e, vagy zsarnokoskodott- e a dokikat. Meg hát mit nyújt cserébe. Nekem is kötelező a Meszk, de sokat nem csinálnak. Ment a hápogás de főleg az szakszervezettől hogy az eü szakdolgozók hogy csak júli- ba kapnak és azt se lehet tudni hogy mennyit.
2023. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Azért évi 50e nem olyan sok, hogy egy orvos ne tudná kifizetni.

A meszk teljesen más, ott (ha jól tudom) nem volt "váltás", mint az orvosi kamaránál, ahol a fideszhű elvtársat jól hazaküldték.

Az, hogy most normális orvosbérek vannak és megszűnt a hálapénz, a kamarának köszönhető.

2023. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, orvosként az a véleményem, hogy ha nem rezidens vagy, akkor ez a kérdés ultra gáz.


Te tényleg ennyire tájékozatlan vagy, vagy gyesen reszelgeted a körmödet?

2023. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
dr. 7-es: a kérdező nem orvos, hanem troll.
2023. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem miért kell így leszolni szegény kerdezőt. Barátnőm kezdő orvos és igen ez egy nehéz döntés. Szerintem maradj meg egy két hónapot mindenképp.Ha most mégis csinálnak valamit , akkor meg ne legyél kizárva.
2023. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

9: szerintem egyáltalán nem nehéz a döntés.

A kormány át akarta alakítani az ügyeleti rendszert. A kamara jelezte, hogy kritikái vannak és miután nem foglalkoztak a véleményükkel, ezért kérte az orvosokat, hogy ne lépjenek be az új rendszerbe.

Erre a kormányzat 24 óra alatt bosszúból gyakorlatilag kiherélte a kamarát.



"Ha most mégis csinálnak valamit" - eddig is csináltak "valamit".

2023. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!