Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A meleg fickó akit most menő...

A meleg fickó akit most menő bántani komolyan mondta az elhangzottakat?

Figyelt kérdés
Nem csak ki lettek forgatva a szavai? Azért erre a magyar média hajlamos! Illetve van valami a szája előtt. Az mikrofon? Vagy nem lehet hogy hazugságvizsgáló? Mondott hazugságokat és ha igaz akkor jelzett volna az eszköz.

2023. febr. 19. 19:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%
#6 Pedig több heteró férfi zaklatta a diáklánoykat, mint ahány "lmbtq aktivista". Szerintem a heteró férfiakat kéne kizárni, a számok alapján logikus lenne.
2023. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%

Csak a szokásos.

Orbánnak megint igaza lett.


Itt nem csak bitéről van szó, hanem arról, hogy a melegek mellé állnak és mosdatják.

2023. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
38%

"a számok alapján logikus lenne."


Hazugság.

Az arányt kell nézni.

A melegek között több a pedofil meg a pedofil támogató.

2023. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy valamelyik, egyébként állandóan hörgő LMBTQ-szervezet pl. elhatárolódott az ügytől, hogy ez nem elfogadható?
2023. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%

14.



Erről beszélek:


Nem!

Sőt, a TASZ jelenleg támogatja meg védi.

2023. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
22%

#13

"A melegek között több a pedofil meg a pedofil támogató."

A pedofília elsősorban heteroszexuális férfi probléma.

2023. febr. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%

"pedofília elsősorban heteroszexuális férfi probléma."


Imádom ezt a csúsztatást 😂


Igen, több a pedofil a hetero férfiak között.

Mivel jóval többen is vannak, de ha arányt nézünk, akkor sajnos kijön, hgy a melegek között több a pedofil, szinte a nagyja az.

2023. febr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Endura ***** válasza:

Milyen pedofíliáról beszéltek???

Mi is a pedofília?A beleegyezési korhatár a büntetőjogban az az életkor, amelynek betöltése után az egyén jogot formál arra, hogy szabad döntés alapján létesíthessen szexuális kapcsolatot.Tehát 14 éves kor feletti személyel kölcsönös beleegyezéli szex során az idősebb felet nem lehet pedofilnak tekinteni.Nem védem ezt az illetőt,mert egy sz.arházi alak,mert kitereggette a történetét,ami semmi másra nem tartozik,főleg a fiatal nézőközönségének.Egy esetben viszont büntethető:ha találnak a gépén 18 év alatti személyről meztelen képet.A beleegyezési korhatár csak a szexre vonatkozik,meztelen képet,videót nem készíthet még saját magának sem a partneréről és semmilyen más 18 év alatti személyről.Ha 14 év alatti személyről találnak ilyen képet nála,akkor meg főleg büntethető,de szerintem,ahogy már előttem is írták,nem véletlenül az évértékelő előtt jött ki ez a téma, és már megint összemoshatók a melegek a pedofíliával,pedig ennek az ügynek nincs köze hozzá,mert ami kettőjük között történt és ha igaz ez a történet,ez nem pedofília.

2023. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

18.


13 éves gyerek képeire veri ki.

Mi az, ha nem pedofil?

2023. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
#19: Én a 11 évesekre jobban szeretem.
2023. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!