Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegek!Mit gondoltok arról,ho...

Melegek!Mit gondoltok arról,hogy ezt megszavazta a Fidesz?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 28. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok érintett a dologban, de nyilván kiszámították gazdasági elemzések alapján, hogy mennyi pénzt hozhat ez a konyhára (EU-s támogatást tekintve) és a számítások alapján a megszavazás mellett döntöttek.
2023. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy az unióban milyen elvi nyilatkozatokat szavaznak meg, hanem, hogy itthon milyen törvényeket hoznak és milyen közhangulatot teremtenek.


Magyarán egy szemfényvesztés az egész.

2023. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2:Pont ugyanannyi joga van Az LMBT nek,mint mondjuk Svájcban.
2023. jan. 28. 20:37
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki az az LMBT?

Mert az lmbt embereknek nincs.

2023. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4:Ugyanannyi,mint Svájcban,Olaszországban vagy Csehországban.De nézd meg,ha nem hiszel nekem:

[link]

2023. jan. 28. 20:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem, sajnálom, hogy nem tudtad elolvasni.


Svájc: partner gyermekének örökbefogadása lehetséges

2023. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6:Örökbe akarsz fogadni?Olaszország nyugati ország,mégis ugyanannyi joguk van.De amúgy itt keleten:Mind Romániában,Horvátországban,Szlovákiában,Lengyelországban is kevesebb joguk van a melegeknek.És csak az EU s országokat soroltam
2023. jan. 28. 21:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell terelni. Azt írtad, ":Pont ugyanannyi joga van Az LMBT nek,mint mondjuk Svájcban."

Arra reagáltam, hogy ez nem igaz. Ennyi.

2023. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8:Az ilyen emberek idegesítenek,mint te.Ausztrián kívül az összes környező országban kevesebb joguk van,mint MO on.De biztos akarsz te örök befogadni?Mert a magadfajták nem a gyerekszeretetükről híresek
2023. jan. 28. 21:50
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 8-as teljesen kulturáltan fogalmazta meg a mondandóját, míg te személyeskedsz...

Honnan veszed hogy nem a gyerekszeretetéről híres? Azt sem tudod kiröl beszélsz. És mit jelentsen az, hogy "a magadfajták"?


Mellesleg nem értem miért azon rugózunk hogy hol van kevesebb joguk...

Attól még mert egy országhoz viszonyitva itthon valamicskét JOBB a helyzet az nem jelenti automatikusan az, hogy JÓ is.


Attól még mert kevesebben lesznek emiatt öngyilkosak, mint máshol, attól még ugyanúgy meghalnak az emberek. Tehát ezzel a gondolkodással sosem jutunk előrébb...

(Bocsi a kissé morbid példáért, de sajnos komolyan sok öngyilkosság fakad ilyen konfliktusból)

2023. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!