Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erre mit szólnak a Jobbikosok?

Erre mit szólnak a Jobbikosok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=vjE6W4jz600

Erre is azt mondaná a Vona, hogy a muszlimok békés népség? Vagy ez is a szemét nyugati kapitalista propaganda műve?

Előre is kösz a válaszokat.


2010. okt. 5. 13:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy levelezésem erről a témáról a Jobbikkal. Én sem értettem ezt az arabközeliséget (ld. arab-magyar barátság napja), úgyhogy számon kértem rajtuk.


Igazából ők nem szeretik az arabokat, nem helyeslik a bevándorlásukat, terjeszkedésüket. Egyszerűen csak gazdasági potenciált látnak bennük, a magyar áruk egy lehetséges felvevőpiacát, mint ahogy ez a programjukban is szerepel. Minden arabbarát megnyilvánulás kizárólag ennek ügyében szól. Kölcsönös diplomáciai, majd kereskedelmi kapcsolat kialakítása.


Úgyhogy ezt a témát itt le is zárhatjuk.

2010. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:22


+1

2010. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Itt a kért idézet:

Ibn Ishaq: 992 - "Fight everyone in the way of Allah and kill those who disbelieve in Allah."


Ez pedig egy magyar blogról:

"Nos, mint mondtam, nem kötekedni, és nem győzködni jöttem erre az oldalra. De ha már itt vagyok, had reagáljak pár dologra, és abszolút "baráti" alapon had figyelmeztessek. Kedves konrad, [egy kommentelőnkről van szó – a szerk.] azt írod: "mohamed próféta"??? Az a tömeggyilkos, analf_béta peder_szta gyerekb___szó, aki egy 9 éves kislánnyal "hálta el" a "nászéjszakát"? És erre még büszkék is a követői a mai napig, annyira, hogy gyakorlatban is művelik?" Nos óriási szerencséd, hogy nem lehet kinyomozni, ki is vagy valójában (vagy igen?) ezért a szövegedért ugyanis bárhol a világon, itt Magyarországon is, azzonnal megö_l bárki a muszlimok közűl. Ne csodálkozz, ha egyszer valaki hasba szú_r, aztán felv_g szegycsontig, vagy összev_r amíg vé_t nem köpsz. Én egy nagyon békés, toleráns, flegma, fínomlelkű művész ember,európai "értelmiségi" vagyok, de ha a szemembe mondtad volna ezt, a szeretett prófétámról (Béke Legyen Vele) kivertem volna a fogaidat! Mint mondtam én higgadt és megfontolt vagyok. De ha ezt egy arab, vagy egy temperamentumosabb magyar testvérünk olvassa, lehet, hogy mindent megtesz, hogy megtaláljon, és kiiktasson. Tisztelettel figyelmeztetlek téged is Benjámin, hogy az iwiwes oldaladról tűntesd el a Mohamed karikatúrákat. Addig amíg nem késő! Szerintem senkinek sem hiányzik, hogy itt is az legyen mint Hollandiában."


És miért van az, hogy ha kimondod, hogy k_rva mohamed, akkor Rotterdamban esélyes vagy arra, hogy meghalj? Egyszerűen tragikomikus! Egy rohadt szó miatt! És miért volt, akkora felháborodás, amikor az az idióta floridai lelkész koránt akart égetni? Ha Bibliát égetnek, akkor azért nem szokott senki halálos fenyegetéseket kapni!!!


"előbb fog megölni téged egy keresztény, mint egy muszlim"

No komment!

"A 74 éves Kurt Westergaard aarhusi otthonába előző éjjel tört be egy 27 éves késsel és baltával felfegyverkezett szomáliai férfi. Westergaard, felesége és unokája is a lakásban volt ekkor." Ez is olyan vicces? Csak egy rohadt karikatúra!

De amúgy sem ez volt a kérdés. A 82%-os korrekt válasz volt. Köszönöm. Kb. ilyen értelemben érdekelt engem is.

2010. okt. 5. 16:35
 14/21 anonim ***** válasza:
Van nekem egy nagyon rendes muszlim vallású barátom, akiről tudom hogy nem lenne képes bárkit is meggyilkolni vallási fanatizmusból, de egyébként hívő muszlim. De van annyira épelméjű, hogy tudja hogy vannak határok a vallási törvények tekintetében, ugyanis ő maga is elismerte nekem hogy benne van a Koránban az a rész, ami a vallást erőszakos eszközökkel terjesztő részét sugallja. Mint már mondtam, róla biztosan tudom hogy a légynek sem ártana, de miből gondolod hogy nincsenek olyan vallási fanatikusok akik komolyan is veszik ezek a szövegrészeket, bele is élik magukat ebbe az egész muzulmán egyeduralmi gondolatkörbe, és a végén az Al-Kaida egyik öngyilkos katonai osztagánál kötnek ki. Én sem szeretem egyébként ezt az egész háborút, amit Amerika folytat az Arab-világgal, de azért hülyeség azt kijelenteni hogy ez az egész iszlám-rettegés egy nagy baromság, igenis van alapja annak, amitől rettegnek egyesek.
2010. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 bumbi02 ***** válasza:

részben igazat adok a kérdezőnek,viszont a muszlim vallásról alkotott képével nem igazán értek egyet.


igazából már rég menne a fröcsögés egy ilyen mondat után ( We will conquer the world) ha egy zsidó mondta volna....

2010. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nyissuk meg az országot az iszlám bevándorlók előtt, ha annyira jó fejek. Franciaországban, Németországba és Ausztriában biztos azért örülnek nekik annyira.
2010. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"úgyhogy számon kértem rajtuk. " ki vagy te? vmi funkcionárius?

a youtubeos fos jelzőt, pedig inkább a holokauszt cáfolására létrehozott videókra lehet mondani!

Szebb Jövőt!

2010. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"igazából már rég menne a fröcsögés egy ilyen mondat után ( We will conquer the world) ha egy zsidó mondta volna...."



miért milyen jogon írna ilyet 1 zsidó?

ő csak 1 zsidó maradjon a seggén kb

2010. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 bumbi02 ***** válasza:
kedves utolsó, ha megnézted volna a videót, akkor legalább értenéd miről beszélek. ha meg megnézted és nem érted, hát sajnállak.
2010. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy valaki majd jól belémköt (vuvuzela), ha másba nem, legalább a megfogalmazásomba. Azért írtam úgy, hogy számonkértem, mert minden értelmes embert (vagy legalább a jobbikosokat) zavarnia kellene az Európába bevándorló népségeknek, és igen, ebbe beletartoznak a muszlimok is.
2010. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!