Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vodafone felvásárlása és a...

A vodafone felvásárlása és a yettelbe való kormányzavi bevásárolás azért lett véghezvíve, hogy ezáltal leronsták a telekom 2 konkurensének szolgáltatási minőségét és az ügyfelek egy részét a telekomhoz pártoltassák át?

Figyelt kérdés
Mivel a kormány nagyon jóban van az anyacéggel a deutsche telekommal.
2023. febr. 11. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Hát ez jó kérdés, de a Vodafone szolgáltatása jelenleg annyira kritikán aluli, hogy mindenki menekül onnan.

Mi is váltottunk, konkrétan nekünk az alkalmazott mondta, hogy meneküljünk. 1 technikus van 30.000 ügyfélre, szó szerint 5-ször hívtuk őket, mire kijöttek hibát elhárítani. Mi home office-ban dolgozunk itthon, nem engedhetjük meg magunknak, hogy hetekig nincs internet.

Sajnos mindenkitől ezt hallom.

2023. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A kormányhivatalok, kormányközeli szervezetek mind telekomosak.

És az anyacég Német vezérigazgatója minden évben személyesen jön megbeszélésre budapestre a miniszterelnökhöz.

2023. febr. 11. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Olcsóbb volt megvenni a vityafont, mint a Pegazus 10 éves licensze:D
2023. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
2018 óta van az akkor még Telenornál ma már Yettelnél mobilelőfizetésem, semmiféle minőségromlást nem vettem észre az elmúlt 4 és fél évben.
2023. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
A kormány mindent felvásárol, hogy totális kontroll illetve befolyás alatt tartsák a népet. Ha majd el is vesztik valaha a választást, a több száz haveri cégen keresztül tovább tudják uralni az országot.
2023. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Én a szolgáltatassal elégedett vagyok (tv, net, mobil). Ügyfélszolgálat a upcvel való egyesülés után a upc ügyfélszolgálatának a szintjére süllyedt. A telekom ügyfélszolgálata mindig rossz volt. Ott van a céges előfizetésünk (net, vezetékes tel.).

Biztos nem a telekom miatt vették meg a vodafonet. Termeszetes, hogy egy ilyen órias céggel, mint a telekom, jó kapcsolatra törekednek.

2023. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2: nem. X évenként közbeszerzest kell kiírni. Nálunk eddig mindig más nyert.
2023. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
1-es: nem értem, miért pontoztak le annyian, teljesen igazad van. A voda vezetékes szolgáltatásai egyszerűen pocsékká váltak 2021 után, nekem is el kellett jönnöm, az utolsó hónapban nálunk vagy 11 kiesés volt...
2023. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!