Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ítéli egy Gyurcsányt...

Miért ítéli egy Gyurcsányt mindenki? Az ő kormányzása idejét elfelejtette mindenki már?

Figyelt kérdés

A tuskó prolik meg széljobberek csak arra emlékeznek hogy a válság miatt sz*r volt a helyzet. De mindenhol a világon az volt! Nézzük meg mi volt 2008 előtt:

- Az euró nem érte el a 240 ft-ot.

- Egészségügyi reformokat kezdeményezett

- Iskolákat újíttatott fel

- Munkahelyeket hozott, multikat: Mercedes, Hankook, stb

- Panelházakat újíttatott fel, szigetelést is kaptak.

- Homoszexuális embereket nem üldözte

- Nem tűrte a rasszizmust, a nácik, trianonozós rasszistáknak quss volt a nevük.

- Pénzt adott az álláskeresőknek, elesetteknek.

- Nem riogatott migránsokkal.

- Jóban volt az Eu-val és az USA-val.


Átlag fiatalok tudtak venni könnyedén 2-3 szobás lakásokat. Emberek többsége új autót vásárolt, lenézték aki többéves autót vett. Ma mi van? Olyan drágák a lakások hogy senki se tud venni! Aki autót vesz talán egy 15-20 éves kocsit tud venni! Én akkor voltam fiatal és állíthatom, boldogság volt az embereknél szinte mindenkinél. Megvolt mindenünk, a nyomor 2010 óta tart. Akkor miért csak a rosszra emlékszik mindenki? Állandóan szídják őt az ellenzékiek is, pedig minden azt támasztja alá hogy jó lét volt.



2023. febr. 11. 12:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9#: Nagyon is komolyan gondolom. Nem vagyok hülye latom hogy mi megy jelenleg az országban. Gyakorlatilag egy mini Oroszországot csinált Orbán magyarorszagbol. Gyurcsány alatt pl. folyamatosan nyugatosodott az ország. Szabadnak érezhette magát az ember. Nem úgy mint most.
2023. febr. 11. 16:10
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Hát, épp ez az. Hogy nem felejtettük el. Mondom ezt úgy, hogy ellenzéki vagyok, és nálam jobban kevesen utálják Orbánt is meg Gyurcsányt is egyszerre.
2023. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 felkelhetetle ***** válasza:
91%

11

Annyira szabadnak érezhetük magunkat, hogy KÜLFŐLDI, magyar rendőregyenruhába bújt magánhadsereget küldött a távozását követelő tömegre.

Gyurcsány annyira letette a lécet, hogy Orbánnak csak egy kicsit kell jobbnak mutatnia magát és haláláig hatalmon maradhat.

2023. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért mert éjjel nappal azt mondják nekik hogy gyurcsány a gonosz. 12 éve ezt kapják a pofájukba, persze hogy utálják.
2023. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#14

Ez nem kell ahhoz, hogy Gyurcsánynak szar legyen a megítélése.

2023. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az én családom román, és amikor 2000 elején bejöttek Magyarországra le lettek románozva és nem akarták őket elfogadni, pedig erdélyi románok
2023. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!