Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz,hogy már Romániáb...

Tényleg igaz,hogy már Romániában is jobb az életszínvonal?

Figyelt kérdés

2023. febr. 9. 12:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
33%

10es, tudjuk, csak a te szavad mondja az igazat és csakis az igazat...


semmilyen más valós adat sem

2023. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
19%
10 a lista eleje nagyjából tükrözi azt az erősorrendet, amit nagyjából gondolunk az európai országokról és gazdagságukról. Miért pont Romániával kapcsolatban téved ez a lista?
2023. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
33%

7) Ezzel a minimálbér bruttó több szempontból is problematikus összehasonlítsá alapnak.Egyrészről alapjáraton a nettó több Magyarországon, még úgyis hogy ebbe a különböző egyéb adókedvezményeket nem számoltuk be, azoknak akiknek jár, másrészről az Eurostat euróban számolta, tehát ez az összehasonlítás alá van rendelve az aktuálsi euróárfoylamnak. Pl teljesen máshol lenne ezen számítás alapján euróba a magyar bruttó minimálbár ha az euró felmenne 500-ra, meg akkor is ha az euró lenemenen 300ra.

Plusz azt is fontos megemlíteni, hogy nem mindenki minimálbért keres.

2023. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
37%
Persze... Magyarországon gazdasági csodák vannak, mindenki hülye csak mi nem, és pár múlva utolérjük Ausztia színvonalát. Minden más csak baloldali, liberális hazugság.
2023. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
74%
14) Ezt senki nem álította. Csak annyit, hogy egy bruttó minimálbér statisztikákból nem lehet messzemenő következtetésket levonni két ország összehasonlításában. Egyébként az eurostatnak vannak más statisztikái is nemcsak ez az egy gazdasági és egyéb életszínvonlat meghartározó téynezők alapján.Én nem írom le ezeket a rangsorokat, de meg lehet nézni őket, hogy ott hogy áll Románia. Összképet a különböző tényezők alapján összeállított rangsorok átlagolása alapján lehet kapni, a minimálbér csak egy tényező a sok közül, amivel az országokat össze lehet haosnlítani.
2023. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
79%
Egy eldugott kis faluban itt sem jobb az életszínvonal, mjnt Magyarországon vagy bárhol máshol. Jó szakmával, állással, nagyobb településen viszont kényelmesen meg lehet élni.
2023. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
73%

16.


Román színvonalon. Észak-Koreában is van egy szűk réteg aki jól él - az országos szinthez képest.

2023. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
78%
Én elég sokat jártam Romániába egy időben, munka miatt. Magyarlakta területekre és nem magyarlakta részekre is. Nagyon nem igaz, hogy jobb az életszínvonal. Láthatóan nem igaz.
2023. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
18%
18as én elég sokat jártam egy időben Felcsút környékén, akkor még se stadion nem volt, se szálloda, se golf club -jah de, az volt-...
2023. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
90%

19: és? Nem 10-20 éve voltam :D

Hanem az utóbbi években.

De nyugodtan menjetek ti is. Lehet utazgatni, és meglátjátok, hogy fele se igaz annak, amit mondanak a nagy okos politikusok és hergelők. (természetesen ez mindegyik oldalra igaz)

2023. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!