Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-sok! Mi a véleményetek a...

DK-sok! Mi a véleményetek a Momentumról?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Mindjárt jön a sok ügyeletes béna fidesz troll, aki megpróbálja eljátszanim hogy DK-s, nem túl hihetően.


(Szerintem az egyetlen DK-s itt a "DK-s" nevű felhasználó, senki más nem támogatja hiteles hangnemben a pártot.)

2023. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
DK-s vagyok. Szerintem egy rosszul működtetett pártról van szó, jól indult, aztán alábbhagyott. Előbb utóbb kénytelenek lesznek koalícióra lépni, ha életben akarnak maradni
2023. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
#1: Az a DK-s nevű figura saját maga ismerte el, hogy korábban bűnöző volt. Mondjuk, nem vagyok ezen meglepődve, hisz' náluk ez nem túl ritka: ott van pl. a köztörvényes bűnöző, Czeglédy Csaba; vagy Varju László, akit alig pár napja mondott ki bűnösnek a bíróság, garázdaságban és a választás rendje elleni bűntettben. Szép kis társaság! :D
2023. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
#3 Ez van ha nem vagy fideszes és nincs bejárásod, "jóminiszterasszonyhoz", ahogya Volnernek és Sschadlnek volt. :)
2023. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

#3

"ott van pl. a köztörvényes bűnöző, Czeglédy Csaba"

Aki azzal vádolt meg a fidesz, hogy úgy nem fizetett adót, hogy egy új törvényt visszamenőleg akartak rajta számonkérni és még az EU-s bíróság is ártatlannak találta.

Jah, nagyon jó példa.

2023. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Imádom oket a nolimpia miatt . Megy ez csak nagyon lassan . Nekem nincs idom hogy megvarjam hogy a ficsurokbol nyuggerek legyenek . Az min . 15 év . A fejuk is jarhatna . Hazassagbol , hazaseletbol nem lehet nyerni .Ugyhogy . . . szegyelljetek magatokat !
2023. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!