Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor a melegség magánügy...

Most akkor a melegség magánügy, vagy közügy?

Figyelt kérdés

Csak mert ha valaki szexuális beállítódása magánügy, akkor Lakatosmárknak miért kell ezzel nyilvánosan foglalkozni, ha meg közügy, akkor miért nem éli a nemi életét is nyilvánosan?

[link]



2023. febr. 2. 14:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
0%

#30

Nem állítottam, hogy csak szexualizálás miatt szelektál a szülő.

2023. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
72%
#31 akkor mi a különbség aközött, hogy a szülő szelektál abban, hogy mit nézhet a gyereke?
2023. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
15%

#32

Utoljára leírom, ha nem érted meg így sem, akkor így jártál.

Normális esetben gyermektartalmakban nem kellene szelektálni, mert alapszabály kellene legyen, hogy pl. mesékbe nem teszünk bele olyan tartalmakat, amik károsak a gyerekre nézve. Sajnos ez nem így van, az LMBTQ-propaganda pedig már annyira beférkőzött mindenhová, hogy szinte alig van olyan mese, amibe nincs benne ez a pofátlan ideológia. Nem lehet sem Oscart nyerni, sem bajnokságot rendezni, jóformán egy WC-papírt sem lehet már megvenni enélkül. Azért zavar jobban a mesében látható fertő, mert mesét gyerekeknek szánják. A vv-t meg neked szánják, azt nézzed te, ha akarod, a gyereknek meg ne engedd meg. Ha meg akarjuk védeni a gyerekeket, akkor nem a vv ellen kell tüntetni, hanem a gyerekeket célzó tartalmak megtisztításáért.

2023. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
22%
#33 te nem érted. Ha azt az érvet használod, hogy nem kellene a szülőnek szelektálni, akkor a főműsoridőben menő műsoroknak sem szabadna olyan tartalmakat közvetíteni, ami szelektálásra adna okot. Nem véletlenül éjszaka adják a horror filmeket, stb-t. Tehát?
2023. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
8%

#34

"Ha azt az érvet használod, hogy nem kellene a szülőnek szelektálni, akkor a főműsoridőben menő műsoroknak sem szabadna olyan tartalmakat közvetíteni, ami szelektálásra adna okot."

Egyetértek. Most pedig nézzük meg, hogy a vv-t nézik a gyerekek vagy a mesét.

2023. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
22%
#35 attól függ, hogy egy 5 vagy 12 éves gyerekről beszélünk.
2023. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
91%

Akkor pontosítsunk néhány dolgot.


Amikor egy főműsoridőben (14:00-22:00) sugárzott török vagy tengeren túli (észak- és dél-amerikai) sorozatból dől a szex, mégpedig a heteroszexuális formájában, ez ellen érdekes módon nem szólal fel senki.


A ValóVilág első évadja 2002-ben, vagyis 20 éve volt. Én már akkor is egy gusztustalannak tartottam, ahogy a rivális csatornán futó Big Brothert is így értékeltem.


Az pedig szerintem igenis fontos lenne, hogy a gyerekek életkoruknak megfelelő formában (pl. általános iskola 7-8. osztálytól) kapjanak normális és egyenjogú felvilágosítást. Amennyiben szükséges, akkor szakemberektől (amire az iskolák túlnyomó részében nagyjából 40 éve nincs igazán mód)...

2023. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
91%
Arról pedig, hogy ki vállalja fel nyilvánosan a másságát az maga dönti el. Egyébként Lakatos Márkról már a Fidesz kormányra kerülése előtt tudni lehetett, hogy meleg. Az elmúlt 1-2 évig senkit nem érdekelt ez a dolog.
2023. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
0%
Az az apróság amrad ki a képletből, hogy 100-ból 98-99 ember hetero, és azokat miért is kéen zavarja a hetero szexualitás?
2023. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
27%
#39 az, hogy gyerekek hozzáférhetnek főműsoridőben tök oké, ha hetero szexről van szó? Engem mondjuk zavar. Heteróként. Ócska és közönséges médiatartalom.
2023. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!