Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kirughatnak azért a kormányhiv...

Kirughatnak azért a kormányhivatalból mert az iratokat megye névvel adom ki?

Figyelt kérdés
Szerintem hülyeség ez a vármegyézés...így megyét írok vármegye helyett, vezetőség jelezte hogy ha ezt folytatom akkor fegyelmi és viszlát...most mit csináljak?
2023. jan. 30. 08:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Hogy nézne az ki [...] hajtási papírra"


Szerintem vicces lenne:D XD


Ettől függetlenül hivatalos helyeken jobb úgy írni, ahogy kérik, jobb a békesség. Most, döntse már el a kérdező, hogy a büszkesége a fontosabb, vagy állása (megélhetése/pénz-kereseti lehetősége.) Ha van valahol egy stabil helyed, Ne szúrd el! Azért kapod a fizetést, hogy úgy csináld, amit mondanak, azt csináld, amit ők akarnak. Arra jár a fizu. Én egyszer vlamiben középsuliban nem értettem egyet a tanárral, és először beírtam a saját véleményemet, de nem járt rá pont, úgyhogy a kövinél már a tanár véleményét írtam bele, hogy megkapjam a pontot. Valami ilyesmi igaz-hamis állítás volt viselkedéskultúrából, hogy "Az ember társas lény", ez volt egy mondatnak a vége, vagy ezt kellett volna írni indoklásba; én egy kicsit máshogy vélekedtem, mint amiről a tanár beszélt órán. De a másodiknál már beírtam, úgy, ahogy ő akarta; mert ne ezen múljon már az osztályzatom. Tehát nem éri meg kockáztatni. Tehát ilyesmiben; hogy az embernek feltétlenül szüksége van, hogy más emberek körülvegyék, valami ilyesmi volt a téma. A röpdoliban még beírtam a saját véleményemet, de a tézében már a tanár véleményét írtam,hogy ne nézzen hülyének, tudja, hogy figyeltem amikor beszélt; és megkapjam a pontot.

2023. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*lehet, hogy az tz, meg javító volt, vagy röpdolgozat, meg javító; azt már nemtom; de lényeg; hogy kétszer is rakott bele ilyen kérdést.
2023. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy az megye; attól, hogy papírformaszerint,meg "táblaformaszerint" átírták, attól még az nekem ne legyen már vármegye. Írásban vármegye,ha valami hivatalos dokumentumot írsz; akkor meg vármegyét kell írnod, azt csá. Mert valaki így kéri. De attól az még nekem is megye. Márcsak a praktikum szempontjából is, meg lelki szempontból is, és most nem főleg a ráköltés miatt; de mondjuk annak a pénznek is lett volna jobb helye;de most főleg nem amiatt zavar;de még amiatt is. :S:S
2023. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%
Hasonló munkakörben dolgozom, továbbá ugyanúgy ökörségnek tartom ezt a "vármegyézést", de nem ér annyit Orbán, hogy miatta elveszítsem a munkámat. Nem most kell felháborodni az idióta döntések miatt kérdező. Mit tettél annak érdekében a választás előtt, hogy Orbán ne kerüljön ismételten hatalomra? Gondolom semmit, mint a legtöbb őt és az intézkedéseit szidó emberek. Semmivel sem nézem többre a hozzád hasonlóakat, mint a 3 millió birkát, aki szavazott rá áprilisban. Én a tüntetések 90%-án jelen voltam és leszek is a későbbiekben, míg ti szimplán tűrtök mindent, mert mindig van valami kifogás, amikor a tüntetésre kerül a sor. Ezért nem fog sosem előrelépni az ország, örökké poszt-szovjet gyarmat maradunk a keleti fertőben. Meg is érdemli a sorsát az ország...
2023. márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!