Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik kategóriába sorolnád...

Melyik kategóriába sorolnád magad?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 15:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jobboldal enciklopédiai definícióját nézzük és nem a fideszes győzikés mészáros lőrinces álkeresztény baromságot, akkor jobboldal.
2023. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Egyik sem a kérdés is egy idiótaság, 8 milliárd ember van a földön nem lehet őket 2 féle ideológiába besorolni
2023. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%

5: "most szándékosan ezt a 2-t írtam csak, mert kíváncsi voltam hova mennyien sorolják magukat ha ezek közül kell választani."


Sehova. Egy jobboldali liberális vagy egy konzervatív baloldali egyszerűen NEM TUDJA magát besorolni ezek egyikébe sem.


Egy neomarxista vagy zöld baloldali egyszerűen nem balLIBERÁLIS, egy nemzeti-liberális és egy konzervatív jobboldali között pedig ugyanígy óriási különbség van.


Ez szimplán egy lebutító leegyszerűsítése a valójában sokkal sokszínűbb világnak...

2023. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
Egyikhez sem. Szélsőjobb. Nem vagyok cionista, nem szívesen látom, hogy lassan kisebbségbe kerülünk, embereket öl meg a kormány rejtett erőforrása, nem támogatom a palesztinok elleni gyilkosságokat, mint a kormány, nem tartom magyarnak a romákat vagy az Izraelben élő zsidókat, nem tartom jónak a korrupciót, az ország tönkretételét. Nem védek romabűnözőket, nem emlékeznék meg egy pufajkásról, nem küldenék évi 70 milliárdot a magyarüldöző Ukrajnának, nem szelfiznék szlovák sállal, stb.
2023. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14: akkor jobboldali vagy. A Fidesz nem az.
2023. jan. 28. 17:03
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Superpozícióban vagyok radikális marxista és emberjogi liberális
2023. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

"ha ez a kettő közül kell választani"

De nem kell.

Vagy ha én megkérdezem, hogy "te bzi vagy vagy cgány" akkor neked mindneképp muszáj ávlasztani, akkor is, ha egyik sem vagy?

2023. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Viszont válaszolni se kell a kérdésre, ha nem tetszenek a lehetőségek.
2023. jan. 28. 17:38
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én társadali nézet szerint jobboldali gondolkodású és enyhén konzervatív vagyok. Nem vetem meg a liberalizmust, amíg visszafogott keretek között mozog.
2023. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy a magyar jobboldal kb. a térség baloldalának felel meg, máshol teljesen természetes a nacionalizmus, sovinizmus.
2023. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!