Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nah elégedett vagytok az...

Nah elégedett vagytok az önkormányzati választásokkal?

Figyelt kérdés
Én örülök hogy a Fidesz van többségben. :)
2010. okt. 3. 20:54
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

nincs semmi..

szükséged van szemüvegre...

2010. okt. 3. 21:23
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, a kérdésed helyesírási szempontból kifogásolható, egy mondaton belül nem szerepelhet egyes és többes szám ugyanarra a személyre vonatkozóan.
2010. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%
Pedig Salgótarjánban is vannak jó iskolák! Na mindegy, aki reménytelen hagyni kell. Esetleg a frissen választott tanárnőhöz bejelentkezhetsz némi gyorstalpaló helyesírásra!
2010. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%
Igen, 74% helyi párt polgármesterjelöltje zsinórban harmadszor.
2010. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%
Én olyan szempontból nézem a dolgot, hogy mikor és hol kezdik felismerni az emberek, hogy ártalmas a mindent elsöprő FIDESZ-es egyeduralom. Ehhez képest kellemes meglepetésként ért, hogy rengeteg városban független vagy civil jelöltek maguk mögé utasították a fideszes jelöltet. Pedig hát hatalmas a hátszél, a fideszesek hivatkozhatnak arra, hogy sok mindent el tudnak intézni, mert támogatja őket a nagy hatalmú Párt. Két fontos helyet emelnék ki. Az egyik Gödöllő, ahol Gémesi 70 valahány %-ot kapott, pedig nagyon nyírta a FIDESZ, az utolsó napokban még homoszexualitással is vádolták. De ez visszaütött. A másik, Esztergom. Tetszik az az MSZP-LMP-Jobbik közös jelölt, meg hogy az undorító Meggyes visszaszorult.
2010. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
31%
Ja és még egy off: A kérdező b'szogatását abba lehetne hagyni. Jó és értelmes a kérdése. És meg is lehet érteni. Miért kell azzal kötekedni, hogy lemaradt a többes szám? Mindenki érti, hogy mit kérdezett.
2010. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
57%
21:58 - Ez valóban egy jó dolog, hogy egyes helyek le tudták söpörni a fölényt, nálunk sajnos nem :-(
2010. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 22:00-ás válaszolónak . :)
2010. okt. 3. 22:07
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
Én elégedett vagyok összességében, de azt hittem Szegeden nem Botka nyer. Na mindegy, azért ez egy elég nagy fölényű győzelem országosan, szóval most nem sírom tele a párnám este, hogy Szegeden Botka maradt :)
2010. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%

Igen igen alapvetően itt kezdődne el a társadalom nevelése. Nem baj hogy nem tud írni, elég ha mi el tudjuk el olvasni. Mellesleg az ember megtiszteli annyira a válaszolókat hogy nem ejt szarvashibákat a kérdésében.

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:00 Szeretem amikor vak vezet világtalant! A lakosság 30%-a funkcionális analfabéta. Ez itt a gyakori kérdéseken be is bizonyosodik:-)

2010. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!