Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a Puzsér-S...

Mit gondoltok erről a Puzsér-Schiffer vitáról?

Figyelt kérdés

[link]


Én személy szerint külpolitikai kérdésekben 100%ban Robi pártján állok,viszont a stílus amit lenyomott Andrással szemben a végén az nagyon gáz. Úgy viselkedett mint a régen általa teljes joggal kritizált dks kommentelő lefidesz bérencezte azt aki nincs 100%ban az ellenzéki narratívával. Ez gáz.



2023. jan. 19. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem izgat már Puzsér, évek óta ugyanazt nyomatja, nem tud nekem újat mondani. A háborúról meg megvan a véleményem (gondolom erről szól a videó, Puzsér megint Szent Istvánra hivatkozik, Schiffer meg elkezd beszélni a Monsantoról, és bedob valamit arról, hogy az amerikaiak felveszik az ukrajnai földeket.)
2023. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Két bohóc igyekszik botrányosan viselkedni, hogy valami kis figyelmet kapjanak, ne halljanak éhen.
2023. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Két, a politikában sikertelen, súlytalan ember beszélget úgy, hogy közben nem mond semmit. Ez igazi bravúr.
2023. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem Robinak sajnálatos módon az agyára ment már az orbanofóbia, egyértelműen provokálta Schiffert, aki Magyarországon mondhatni az egyetlen olyan politikai közszereplő, aki képes a NER és az O1G narratíváján kívül is megfontolt, higgadt álláspontot foglalni. Én sem érezném magam kényelmesen, ha folyamatosan kontrollálni és szűrni kellene a nézeteimet egy műsorban pusztán azért, mert nem felelnek meg az egyik vagy a másik oldal megmondó embereinek.
2023. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Ebből is látszik, hogy hazánkban sem a hivatalos politikában, sem a háttérből bekiabálók esetében sincs igény normális hangnemben ütköztetni a nézeteket. Meg úgy általában a magyar emberek sem vevők a kulturált vitára. Ők sem voltak különbek.
2023. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Én még nem láttam Schiffert ennyire kiborulni, de teljesen érthető volt a reakciója. Puzsér folyamatosan piszkálta, már-már lefideszbérencezte, holott Schiffer alapvetően korrekt, hiszen nem csicskul be egyik oldal mögé sem csak azért, hogy ne ítéljék el. Azt hittem, hogy Puzsér látja és kedveli ezt benne. Nem tudom, mi történt vele.
2023. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6 mintha Puzsér becsicskulna bárkinek
2023. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem elég szánalmasan viselkedett mindkét figura. Schiffer lealacsonyító, kioktató stílusa elég gáz volt. Puzsér meg nem tudom milyen alapon kéri számon bárkinek is a politikai meggyőződését. Ha Schiffer bizonyos kérdésekben a NER-rel szimpatizál, ahhoz is minden joga meg van. Ezt ilyen formában számon kérni ahogy Puzsér tette nem túl demokratikus.
2023. jan. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Puzsér Schiffer-kritikája tökéletesen megalapozott. Schiffer András látszólag független értelmiségi, valójában a NER propagandapaneljeivel ostorozza a köztévében az EU-t, az USÁ-t, a globális kapitalizmust és a magyar ellenzéket. Pedig a nemzetközi multicégek legnagyobb kiszolgálója pont a neoliberális gazdaságpolitikát folytató, munkavállalói jogokat felszámoló Orbán-kormány. És nem a "hanyatló" Nyugat vagy a harmatgyege magyar ellenzék csinál demokratikus jogállam helyett oligarchikus-kleptokrata újfeudalizmust az országból, hanem Orbán. Ugyanez igaz az oroszokra: Putyin háborús bűneinek relativizálás az orosz imperializmust erősíti. És ezt legitimálja minden megnyilatkozásával Schiffer.
2023. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
9: és mi van ha OV/NER is rossz, meg az EU is? Ilyen opció már nem létezik a fejedben?
2023. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!