Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megengednéd hogy a te adódból...

Megengednéd hogy a te adódból fizesse a kormány az Erazmus programot az uniós pénzek helyett? Mert ezt is elcseszték.

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 17:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Leírni sem tudod helyesen, nyilván kiakadsz egy felsőoktatási ösztöndíjon... rád is férne valami extra tudás.
2023. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jogos, Erasmus, bocs.
2023. jan. 17. 17:43
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Persze hiszen az én adómat is lopják.
2023. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Egész 2022 erről szólt, hogy mivel elbasztak mindent, ezért a lakosság fizette ki, azt ami nem jött Brüsszelből. Történelmi megszorítások voltak tavaly és várhatóan idén is az lesz. Szerencsére én már nem oda, hanem Németországba adózok.
2023. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Számít, hogy megengedném-e?:D Mióta érdekli az őket?:D
2023. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem, tényleg azt fizethetnek ki, amit akarnak, de én nem hinném, hogy ez finanszirozási kérdés lenne.


Ha téged kiraknak egy akármilyen programból, az nem úgy működik, hogy másnap visszavásárlod magad.

2023. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os Ezen már én is gondolkoztam. Az csak egy dolog, hogy nem fizetik ki a diák költségeit, de ha kikerül a programból, akkor ugye melyik egyetemre megy, mit tanul, ugyanúgy megkapja az igazoló dokumentumok?
2023. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*dokumentumokat, a tárgyak kreditjeit?
2023. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az már nem Erasmus lesz. De más országok egyetemeinek nem érdekük külön megállapodást kötni hazai egyetemekkel. Nem is fognak.

Itt sokkal nagyobb probléma HoriZONT programokból való kimaradás lesz.

2023. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most miért rosszabb szerintetek, ha a deákok a hanyatló London, Párizs, Madrid, Amszterdam és BBrüssszel(!) egyetemei helyett Taskent, Asztana, Asgabat és Baku egyetemeire mennek? Azt meg főleg nem értem, hogy miért fáj az, ha minderre nem az EU adja a pénzt, hanem lecsippentjük a nyugdíjjakból, tanár és orvos fizetésekből, meg egy kicsit megemeljük az adókat hogy fussa rá.
2023. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!